Зірки Голлівуду запустили різдвяний флешмоб #MyElf

флешмоб MyElf

2020-й рік добігає кінця. Для багатьох він був важким, складним, виснажливим, в тому числі емоційно. Тому не дивно, що наприкінці року так хочеться розслабитися і зарядитися позитивом. І найкраще цьому сприяє гумор! Дивіться, як зірки Голлівуду обіграли стару різдвяну традицію Elf on the Shelf!

Трішки історії. У деяких країнах за кілька тижнів до Різдва прийнято саджати на полицю в домі ось такого ельфа. Він — посланець Санти, що буде наглядати ці тижні за дитиною. А потом розкаже Санті, чи гарно дитина себе поводила і чи заслуговує на подарунок.

флешмоб MyElf

1 грудня цього року американська актриса Гарсель Бове (ви могли бачити її в серіалі початку 2000-х «Поліція Нью-Йорка») зробила репост публікації користувачки Instagram themorganletters_. На ній Гарсель сидить на плечі репера Фаррелла Вільямса. Підпис: «Ви чули про Elf on the Shelf, а тепер приготуйтеся до цього…»

флешмоб MyElf

Ідею щодо ельфа, чиє ім’я має якось римуватися з ім’ям того, на чиємо плечі він сидить, першою озвучила актриса Елізабет Бенкс, виклавши ось таке фото з підписом Hanks om Banks і створивши хештег та флешмоб #MyElf.

флешмоб MyElf

Флешмоб стартував відразу! Зірки Голлівуду долучалися до нього самі і тегали колег, аби ті прийняли виклик. І ось що ми маємо 🙂

Різ ВізерспунБілявка в законі«, «Велика маленька брехня«) — Grease on Reese — на її плечі Джон Траволта та Олівія Ньютон-Джон в фільмі «Бріолін».

флешмоб MyElf

Марк Руффало («Острів проклятих», «Ілюзія обману» — Stark on Mark (Тоні Старка, напевно, всі впізнали)
флешмоб MyElf

Джессіка Біл («Грішниця») — Wess on Jess (Веслі Снайпс)
флешмоб MyElf

Кайл МакЛахленТвін Пікс«) — Styles on Kyle (співак і актор Гаррі Стайлз)

флешмоб MyElf

Ніколь КідманБангкок Гілтон«, «Велика маленька брехня«, «Відіграти назад») — Mick on Nic (Мік Джаггер)
флешмоб MyElf

Морган ФріменСім«, «Втеча з Шоушенка», «Ілюзія обману«) — Jordan on Morgan (Майкл Джордан)
флешмоб MyElf

Люсі Лью («Ангели Чарлі», «Елементарно«) — Hugh on Liu (Г’ю Джекман)
флешмоб MyElf

Галь Гадот («Смерть на Нілі«) — Pascal on Gal (Педро Паскаль, «Kingsman: Золоте кільце«)
флешмоб MyElf

Даррен КріссАмериканська історія злочинів: Вбивство Джанні Версаче«) — Kiss on Criss (гурт Kiss)
флешмоб MyElf

Одне з найбільш пафосних фото виклала Кара Делевінь («Карнівал Роу») — The Queen on Delevingne (впізнали Елизавету ІІ?)
флешмоб MyElf

А цей, мабуть, найкумедніше, від фермерського об’єднання OceanSpray — Juice on a Bruce (сік та Брюс Вілліс у ролі «міцного горішка» МакКлейна — переможна комбінація)
флешмоб MyElf

Флешмоб #MyElf підтримують не тільки зірки, тож долучайтеся! Розкажіть, якого ельфа ви б хотіли бачити на своєму плечі? 😉