Kingsman: Золоте кільце

Kingsman: Золоте кільце

 

 

 

 

Назва англійською: Kingsman: The Golden Circle

Назва російською: Kingsman: Золотое кольцо

Виробники: Twentieth Century Fox, Marv Films, Shangri-La Entertainment, TSG Entertainment

Рік виробництва: 2017

Сценарист: Джейн Голдмен

Режисер: Меттью Вон

Композитори: Генрі Джекман, Меттью Маржесон

Актори та ролі:

 • Терон Еджертон – Гаррі «Еґґзі» Анвін
 • Марк Стронг – Мерлін / Геміш Майкрофт
 • Джуліанна Мур – Поппі Адамс
 • Педро Паскаль – агент Віскі / Джек Деніелс
 • Ченнінг Татум – агент Текіла
 • Голлі Беррі – агент Імбирний ель
 • Джефф Бріджес – Шампанське, голова Statesman
 • Колін Ферт – Галагед / Гаррі Гарт
 • Едвард Голкрофт – Чарлі Гескет
 • Ганна Альстрьом – принцесса Тільда
 • Поппі Делевінь – Клара
 • Елтон Джон в ролі самого себе

Фільм українською:

http://moviestape.net/katalog_filmiv/bojovyky/9815-kingsman-zolote-klce.html

https://uakino.club/film/genre-action/4573-kingsman-zolote-klce.html

Фільм російською:

https://filmix.ac/filmi/prikluchenija/118147-kingsman-zolotoe-kolco-2017.html

https://rezka.ag/films/action/25661-kingsman-zolotoe-kolco-2017.html

ОПИС

«Kingsman: Золоте кільце» – фільм про наркотики. Точніше, про те, яких масштабів досяг нині наркобізнес і скільки людей вживають наркотичні речовини. Тому Поппі Адамс, голова найбільшого наркокартелю планети «Золоте кільце», хоче легалізувати свій бізнес. Для цього вона створила особливий наркотик. Ті, хто його вжив, мають померти за кілька діб. Якщо, звісно, не приймуть антидот, який теж створила Поппі. Аби уникнути сумної долі для людства, кінсменам доведеться діти. Причому діяти швидко і незважаючи на особисті проблеми. Адже вони втратили майже всіх і під загрозою життя найбільш дорогих Еґґзі людей.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Приємно, що «Kingsman: Золоте кільце» виявився не гіршим за перший фільм франшизи. Він зберіг все найкраще: цікавий сюжет, феєричні бійки, гострий гумор та пронизливий драматизм.

Про сюжет ми вже розповіли. Щодо бійок, то варто переглянути хоча б перші 5 хвилин фільму. Гонитва і бійка в машинах – одна з найкращих екшн-сцен в кіно, на нашу думку. Та й бійки на ранчо Поппі не гірші за сцену в церкві з першої частини.

Гумор у британців дійсно гострий, вони у виразах не стримуються. Елтон Джон додав стрічці специфічного колориту. Що ж до драматизму, то втрата водночас всіх колег, та ще й через власні помилки – це жахливо. Драматична поява живого Гаррі Гарта, який геть себе не пам’ятає – це боляче. Але надраматичніша, на нашу думку, – сцена з собакою.

Цього разу творці фільму взяли в розробку неоднозначну і болючу тему. Розмови щодо легалізації наркоторгівлі, як проституції чи продажу зброї, ведуться не перший рік. Цікаво, що Поппі звертається зі своєю пропозицією не до всіх країн, а лише до президента США. Так творці стрічки підкреслюють, що вся планета підкорюється рішенням Білого дому. Але і поведінка лідера Америки цікава – він вважає ситуацію можливістю позбутися відразу всіх, хто вживає, адже вони – ганьба, паразити для суспільства. Так само, як він, думає зараз чимало людей. Отже, творці картини «Kingsman: Золоте кільце» пропонують і нам замислитися нам проблемами розповсюдження і вживання наркотиків.

Kingsman: Золоте кільце

Kingsman: Золоте кільце

Kingsman: Золоте кільце

Kingsman: Золоте кільце

Kingsman: Золоте кільце

Трейлер:

Автор запису: L Grey