Kingsman: Таємна служба

kingsman: таємна служба

kingsman таємна служба

 

 

 

 

 

Назва англійською: Kingsman: The Secret Service

Назва російською: Kingsman: Секретная служба

Виробник: Twentieth Century Fox Film Corporation, Marv Films, TSG Entertainment, Велика Британія, США

Рік виробництва: 2014

Режисер: Меттью Вон

Сценаристи: Метью Вон, Джейн Ґолдмен, засновано на коміксі «Секретна служба» Марка Міллара і Дейва Ґіббонса

Композитори: Генрі Джекмен, Метью Марджесон

Актори та ролі:

  • Колін Ферт – Гаррі Гарт / Галагед
  • Терон Еджертон – Гаррі «Еґґзі» Анвін
  • Семюель Л. Джексон – Річмонд Валентайн
  • Марк Стронг – Мерлін
  • Софі Куксон – Роксі
  • Софія Бутелла – Газель
  • Майкл Кейн – Честер Кінг / Артур
  • Марк Гемілл – професор Джеймс Арнольд

Фільм українською:

http://moviestape.net/katalog_filmiv/bojovyky/7133-kingsman-tajemna-sluzhba.html

https://uakino.club/film/genre-action/167-kingsman-tayemna-sluzhba.html

Фільм російською:

http://kinanema.net/load/2015/kingsman_taemna_sluzhba_2015/85-1-0-4074

https://rezka.ag/films/action/7787-kingsman-sekretnaya-sluzhba.html

http://baskino.me/films/boeviki/11302-kingsman-sekretnaya-sluzhba.html

Фільм з субтитрами українською (торрент):

https://toloka.to/t70839

https://toloka.to/t65027

ОПИС

Під час операції на Близькому Сході один з агентів таємної служби віддає життя заради інших. Його колега та друг повідомляє сумну звістку родині загиблого та віддає маленькому синові товариша медаль з номером телефону, подзвонивши на який той завжди зможе отримати допомогу, якщо назве пароль. 17 років потому Еґґзі, що подорослішав, але ще не набрався розуму, потрапляє у халепу і вирішує скористатися давньою пропозицією. Потрапивши під опіку Гаррі Гарта, того самого приятеля батька, він отримує змогу стати кінгсменом – агентом надсекретної служби, що не підкоряється жодному уряду та охороняє мир у світі. Завдання для хлопця не з легких, адже кандидатів на посаду чимало, а випробування надскладні.

Тим часом кінгсмени починають спостереження за мільярдером та медіа-магнатом Річмондом Валентайном, який активно привертає увагу суспільства до проблем перенаселення. У секретній службі підозрюють, що він причетний до викрадень багатьох відомих людей з різних куточків світу. З’ясувати, нащо вони йому потрібні, що він задумав та як завадити його планам – робота для справжніх таємних агентів!

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

З одного боку, фільмів про різні таємні організації – безліч, і всі вони так чи інакше схожі між собою. Сама історія створення Kingsman та їхні методи роботи особливою оригінальністю не відрізняються, як і сюжетна канва в цілому: мега-злодій проти супер-шпигунів. Але фішка фільму не в цьому.

Картина “Kingsman: Таємна служба” має дві гарні риси: чорний гумор (який повною мірою, на жаль, зможуть оцінити лише ті, хто гарно володіє англійською, щоб подивитися стрічку в оригіналі) та феєричні бойові сцени. Розробникам та постановникам останніх хочеться плескати стоячи, як і операторам. Сцену кривавої різанини у церкві треба вивчати студентам вишів, що готують майбутніх працівників кіноіндустрії. Що до гумору, то ніхто краще за британців не вміє одночасно бути зарозумілими пихатими снобами та витончено потішатися з цього.

Відкриття цього проекту – не тільки Терон Еджертон, перспективний молодий актор, що ще покаже себе. Дещо несподіваний образ і у Коліна Ферта, який нарешті відійшов від образів романтичних або інтелектуальних персонажів. Тут він людина не тільки слова, а й дії, і ці дії часом призводять до вельми несподіваних наслідків.

Успіх стрічки дозволив розширити всесвіт кінгсменів. Було знято продовження, а ще на глядачів чекає передісторія, де нам розкажуть, як, коли і чому з’явилася таємна служба Kingsman.

Kingsman: Таємна служба

Kingsman: Таємна служба

Kingsman: Таємна служба

Kingsman: Таємна служба

Трейлер:

Автор запису: L Grey