Правовласникам

Звертаємо вашу увагу на те, що на сервері detectiveclub.com.ua не зберігається жодного файлу, що порушував би закони України чи будь-якої іншої держави. Посилання на об’єкти авторського права на сторінках сайту ведуть до зовнішніх загальнодоступних ресурсів у мережі Інтернет, які непідконтрольні detectiveclub.com.ua. Адміністрація сайту не має інформації про те, чи на законних умовах розміщені ті чи інші матеріали на сторонніх ресурсах, посилання на які є на сторінках сайту. Також адміністрація не несе відповідальності за дії користувачів сайту. Усі посилання на зовнішні ресурси, що можуть містити об’єкти інтелектуальної власності, надані виключно у цілях ознайомлення.

Тим не менше ми готові до співпраці із правовласниками и видалимо посилання на ваші об’єкти інтелектуально власності, якщо вони були розміщенні із порушеннями і без вашої на те згоди. Для цього просимо надіслати нам листа через контактну форму. Скарги приймаються за умови, що ви надасте наступну інформацію:

 1. У якості кого ви виступаєте:
  – власник або правовласник об’єкту авторського права;
  – особа, що уповноважена діяти від імені правовласника.
 2. Контактна інформація: ваші справжні ім’я та прізвище, телефон, поштова адреса та адреса електронної пошти.
 3. Прямі посилання на сторінки сайту detectiveclub.com.ua, що містять посилання на об’єкт авторського права і які треба видалити. Зазначте, що саме треба видалити і чому, як саме порушуються права власника об’єкту інтелектуальної власності. Вкажіть, що ви переконані у тому, що використання об’єкту не дозволене власником авторського права, його агентом або законом, а також що надана вами інформація є правдивою та точною і ви усвідомлюєте покарання за лжесвідчення.

Після отримання відповіді від адміністрації сайту будьте готові надати:

 1. Документальне підтвердження ваших прав на об’єкт інтелектуальної власності:
  – відсканований документ з печаткою або посилання на нього, що засвідчує ваші виключні права на об’єкт інтелектуальної власності, посилання на який розміщено на сайті;
  – інформацію, що дозволяє однозначно ідентифікувати вас як правовласника даного об’єкта інтелектуальної власності.
 2. Текст, який ви бажаєте розмістити у супроводі до видаленого посилання. В ньому ви можете вказати, де і на яких умовах можна отримати інформацію, посилання на яку було видалене. За бажанням ви також можете надати ваші контактні дані, щоб користувачу могли звернутися до вас для отримання додаткової інформації.

Матеріали мають бути надіслані з поштової скриньки, що стровена на поштовому домені компанії-правовласника.

Зверніть увагу: щоб скарга була прийнята до розгляду адміністрацією сайту detectiveclub.com.ua, уся вищезазначена інформація має бути надана обов’язково і у повному обсязі, інакше скаргу буде проігноровано.

Якщо скаргу подано у належному вигляді, протягом 48 годин вона буде розглянута і у разі з’ясування порушення прав власності на об’єкт авторського права посилання на нього будуть видалені з сайту.