Елементарно

Елементарно

Серіал "Елементарно"

 

 

 

 

 

Назва англійською: Elementary

Назва російською: Элементарно

Виробник: CBS, США

Роки виробництва: 2012-2019

Кількість сезонів: 7 (154 серії)

Ідея: Роберт Доерті, за мотивами творів сера Артура Конан Дойла

Актори та ролі:

 • Джонні Лі Міллер – Шерлок Голмс
 • Люсі Лью – Джоан Ватсон
 • Ейдан Квінн – капітан Томас Грегсон
 • Джон Майкл Гілл – детектив Маркус Белл
 • Ріс Іванс – Майкрофт Голмс
 • Джон Ноубл – Морланд Голмс
 • Наталі Дормер – Ірен Адлер
 • Офелія Ловібонд – Кітті Вінтер
 • Ато Ессандо – Альфредо Лламоса
 • Шон Пертві – інспектор Лестрейд
 • Нелсан Елліс – Шинвелл Джонсон
 • Вінні Джонс – Себастьян Моран
 • Бетті Гілпін – Фіона Гелброн
 • Десмонд Гаррінгтон – Майкл Ровен
 • Джеймс Фрейн – Одін Рейхенбах

Серіал українською (на жаль, перекладені лише 1, 2, 4 та 7 сезони):

http://moviestape.net/katalog_serialiv/detektyvy/583-elementarno.html

https://uaserials.pro/404-elementarno-sezon-1.html

Серіал російською:

http://kinanema.net/load/seriali/elementarno_1_2_3_4_5_sezon_1_serija/116-1-0-6903

https://rezka.ag/series/drama/1262-elementarno-2012.html

Серіал з субтитрами російською:

http://seasonvar.ru/serial-4832–Elementarno-0001-sezon.html

ОПИС

Шерлок Голмс – наркоман, який щойно вийшов з реабілітаційної клініки. Джоан Ватсон – лікар, що супроводжує наркозалежних під час реабілітації. Батько Голмса найняв її, аби допомогти синові подолати складний період. Голмс хоче швидше повернутися до нормального життя та відволіктися від думок про наркотики, тому вирішує зайнятися улюбленою справою. Він стає консультантом поліції, аби допомагати розкривати заплутані справи. Джоан спочатку дивується методам Шерлока, потім починає цікавитися ними, а згодом розуміє, що і сама хоче бути детективом. І до речі, все це відбувається у Нью-Йорку!

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Чергова інтерпретація творів сера Конан Дойла виявилася досить цікавою. По-перше, нестандартний підхід до героїв. Одна з головних тем серіалу – постійна боротьба Голмса з його наркозалежністю. Часом він виграє, часом навпаки. Але завжди є ті, хто готовий боротися за нього і разом з ним.

Чи не вперше доктор Ватсон – жінка. У неї немає військового минулого, але колись вона була хірургом. Тепер її професія – допомагати наркозалежним адаптуватися у житті після реабілітації. Це складна робота, що потребує терпіння, наполегливості, спостережливості та інтуїції. Всі ці здібності разом із медичними знаннями стають Джоан у пригоді в новій професії. Але зміна роду діяльності буде коштувати їй чимало.

У творах Конан Дойла ми зустрічаємо лише брата Шерлока Майкрофта. У серіалі ж нам показують не лише батька героя, а й розповідають про його матір. Сімейні відносини – важлива частина деяких сюжетних ліній та формування характеру Шерлока.

Гарне доповнення команди з розкриття справ – капітан та детектив поліції Нью-Йорку. У якомусь сенсі Томмі Грегсон стає для Голмса якщо не батьком, то старшим товаришем, який готовий підтримати та захистити. У Маркусі ж Шерлок бачить неабиякий потенціал, тому розглядає його як перспективного учня.

Варто відзначити, що сюжети багатьох серій досить оригінальні і не мають аналогів у інших проектах. Втім, навіть якщо той чи інший сюжетний мотив ви вже десь бачили, сценаристи «Елементарно» вміють подати його по-особливому.

Джонні Лі Міллер знайомий шанувальникам детективів ще зі стрічок «На голці» та «Мисливці за розумом». Люсі Лью була одним з «Ангелів Чарлі», знімалася в обох частинах «Вбити Білла» і у стрічці «Щасливе число Слевіна». Ейдан Квінн зіграв у серіалі «Головний підозрюваний», а от, наприклад, Ато Ессандро можна побачити у проєкті «Видозмінений вуглець». Актори, що увійшли до основного касту в останніх сезонах, також шанують детективи. Десмонд Гаррінгтон грав детектива Квіна у «Декстері», а Джеймс Фрейн – злочинця у 1 сезоні серіалу «Тунель».

Серіал "Елементарно"

Серіал "Елементарно"

Серіал Елементарно

Серіал "Елементарно"

Серіал "Елементарно"

Серіал "Елементарно"

Серіал "Елементарно"

Трейлер:

Автор запису: L Grey