Видозмінений вуглець / Модифікований карбон

Видозмінений вуглець

видозмінений вуглець

 

 

 

 

Назва англійською: Altered Carbon

Назва російською: Видоизмененный углерод

Виробник: Netflix, США

Роки виробництва: 2018 – 2020

Кількість сезонів: 2 (18 серій)

Ідея: Лаета Калогрідіс, заснований на романах Річарда К. Моргана

Актори та ролі:

 • Юель Кіннаман – Такеші Ковач у теперішньому / Еліас Райкер
 • Ентоні Макі – нова оболонка Ковача у 2 сезоні
 • Вілл Юн Лі – Такеші Ковач у минулому
 • Байрон Манн – Такеші Ковач у минулому / Дімітрій Кадмін
 • Джеймс Пюрфой – Лоренс Бенкрофт
 • Марта Ігареда – Крістін Ортега
 • Дічен Лакмен – Рейлін
 • Кріс Коннер – По
 • Ато Ессандро – Вернон Елліот
 • Кліф Чемберлейн – Ева Елліот
 • Хейлі Лоу – Ліззі Елліот
 • Трей Трен – містер Люн
 • Крістін Леман – Міріам Бенкрофт
 • Рене Еліз Голдсберрі – Квелкріст Фалконер
 • Лела Лорен – губернатор Даніка Гарлан
 • Сімон Міссік – Трепп
 • Торбен Лібрехт – полковник Іван Каррера / Ягер
 • Діна Шинабі – Бур 301

Серіал українською:

https://kino4ua.net/765-modifkovaniy-karbon.html

https://kinoukr.com/4099-modyfikovanyy-karbon.html

https://uakino.club/seriesss/drama_series/6119-modifkovaniy-karbon.html

Серіал російською:

http://moviestape.net/katalog_serialiv/fantastyk/10268-vidozmneniy-vuglec.html

Серіал з субтитрами російською:

http://seasonvar.ru/serial-17300-Vidoizmenennyj_uglerod.html

ОПИС

Приблизно три століття тому вчені винайшли технологію, що дозволяє розміщувати свідомість людини у спеціальному стеку. Цей пристрій вживлюється в шию. Таким чином тіло стало лише оболонкою, яку можна в будь-який момент змінити. Головне, аби стек залишався неушкодженим, або на вас чекає реальна смерть.

Після 250 років коматозного сну за злочини проти Протекторату, що править світами, до життя повертають Такеші Ковача. Він останній з Посланців, які вели війну проти нового світоустрою. Тепер чоловік – власність найбагатшої людини у світі Лоренса Бенкрофта. Завдання Ковача – з’ясувати, хто та чому намагався вбити Бенкрофта і як це сталося. За це йому будуть даровані помилування та свобода.

Події другого сезону серіалу “Видозмінений вуглець” розгортаються за 30 років після того, що сталося у першому. Такеші Ковача знову повертають в нове тіло, аби він знайшов того, хто полює на мафів-засновників. Цей злочинець не просто вбиває тіла, він знищує стек – а це остаточна смерть. Ковач починає розслідування, намагаючись розібратися і з власним минулим.

Цікавий факт: назви майже всіх серій походять від назв фільмів 30-50 років.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Світ майбутнього – лише цікавий фон, на якому розгортаються події, які могли б відбуватися і у наш час. Вбивство одного з найвпливовіших людей вигідне багатьом, але еліта вміє приховувати свої таємниці. До їхніх послуг і бандити, і поліція. Необмежені ресурси та відсутність загрози реальної смерті нівелюють межу між дозволеним і недозволеним. Еліта відчуває себе богами, які не підкорюються законам простих смертних. Інші – лише матеріал задля задоволення їхніх схиблених фантазій. Знайоме ставлення, чи не так?

“Видозмінений вуглець” піднімає чимало цікавих проблем. Одна – релігійна: католики вважають, що душа не може переходити з одного тіла до іншого. Перенесення стеку – це гріх, людина вже не буде собою. Друга проблема – етична. Існує проект закону, що може дозволити воскрешати тих, хто помер насильницькою смертю. Так вони зможуть свідчити проти своїх вбивць. Навколо законопроекту точаться суперечки. Цікаво, що проти і злочинці, і католоки, які зазвичай стають жертвами.

Щодо детективної лінії, то вона, як павутиння, здається спочатку простою і зрозумілою. Але одне вбивство виявляється пов’язаним з іншим, а потім ще з одним, а справжні масштаби злочинності взагалі вражаютьКількість та кривавість бійок змушують згадати не детективи, а жорсткі хоррори. Оголені тіла, секс, сексуальне насильство у жорстокій формі. Але попре всі жахи у глядача серіалу “Видозмінений вуглець” не залишається відчуття надмірної та невиправданої жорстокості.

Юель Кіннаман, знайомий нам за американською версією серіалу “Вбивство”, дуже органічно вписався у роль Ковача. Цікаво було побачити Вілла Юна Лі у його рідній стихії – єдиноборствах. Шанувальники “Поліції Гаваїв” знають цього актора як виконавця ролі Санг Міна, одного з найцікаіших та найкумедніших другорядних персонажів серіалу. Дуже цікавий персонаж По, штучний інтелект, який носить ім’я відомого письменника і є готелем “Ворон”. Доволі цікавий характер Рей: обличча любові може бути і таким. Ентоні Макі шанувальники детективів знають за стрічною “Мисливці на гангстерів“.

Видозмінений вуглець 2 сезон

Видозмінений вуглець 2 сезон

Видозмінений вуглець 2 сезон

Видозмінений вуглець 2 сезон

Трейлер:

Автор запису: L Grey