Білявка в законі

Білявка в законі

Білявка в законі

 

 

 

 

Назва англійською: Legally Blonde

Назва російською: Блондинка в законе

Виробник: Metro-Goldwyn-Mayer, США

Рік виробництва: 2001

Сценарист: Керстен Сміт, за однойменним романом Аманди Браун

Режисер: Роберт Лукетич

Композитор: Рольф Кент

Актори та ролі:

  • Різ Візерспун – Ел Вудс
  • Люк Вілсон – Еммет Річмонд
  • Меттью Девіс – Ворнер Вортінгтон ІІІ
  • Сельма Блер – Вівьєн Кенсінгтон
  • Віктор Гарбер – професор Каллаган
  • Дженніфер Кулідж – Полетт Бонафонте
  • Елі Лартер – Брук Тейлор Віндом

Фільм українською:

http://moviestape.net/katalog_filmiv/komedija/7992-biljavka-v-zakoni.html

https://uakino.club/filmi/genre_comedy/1046-blyavka-v-zakon.html

https://kinanema.net/load/komediji/biljavka_v_zakoni_2001/17-1-0-1086

Фільм російською:

https://filmix.ac/filmi/melodrama/4705-21s-sblondinka-v-zakone-2001.html

https://rezka.ag/films/comedy/3802-blondinka-v-zakone-2001.html

ОПИС

Ел йшла на побачення з упевненістю, що її хлопець зробить їй пропозицію. Але виявилося, він хоче піти, адже дівчина недостатньо розумна і серйозно для нього! Він вступає на юридичний факультет Гарварду і планує стати сенатором, тож шукатиме собі іншу пару. Та Ел вирішує боротися за кохання свого життя, тож також подає документи до Гарварду. І її приймають! Тепер вона має довести коханому, що гідна його. Гарний спосіб зробити це – виграти справу в суді!

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

«Білявка в законі» – фільм, що відкрив Різ Візерспун широкому загалу. Так, в неї було кілька цікавих проєктів і раніше. Але саме ця стрічка ввела її в вищу голівудську лігу, звідки вона не виходить і понині. Одна з найцікавіших її робіт останнього часу – «Велика маленька брехня». Любителі детективів також добре знають Віктора Гарбера, адже він знімався в багатьох фільмах та серіалах жанру. А от Елі Лартер, яка зіграла у стрічці підсудну, зараз знімається в серіалі «Новобранець».

Варто зазначити, що в фільмі добре прописані юридичні колізії. Якщо ви полюбляєте серіали на кшталт «Закону і порядку», то змаганні між командами адвокатів і прокурорів в суді вас зацікавлять. Творці тримають інтригу і глядач не впевнений, чи дійсно підсудна невинна і чи вдасться Ел довести свою теорію.

Хоча «Білявка в законі» вийшла на екрани майже 20 років тому, зараз вона знову в тренді. Звичайно, цей фільм про те, що треба завжди бути впевненим у собі і залишатись собою. Але ще він про актуальні і сьогодні теми гендерної рівності, упередженого ставлення і навіть булінгу. Протистояти цьому непросто, але Ел дає гарний приклад і надихає. До того ж стрічка підкреслює, що задля успіху треба мати не тільки глибокі знання і розум, а ще й широкий світогляд, навички спілкування та інтуїцію.

Білявка в законі
Білявка в законі
Білявка в законі
Білявка в законі
Білявка в законі
Білявка в законі

Білявка в законі
Білявка в законі

Трейлер: