Новобранець

 

 

 

 

Назва англійською: The Rookie

Назва російською: Новобранец

Виробник: ABC, США

Роки виробництва: з 2018 і дотепер

Кількість сезонів: 2 (40 серій), триває показ 3-го

Ідея: Алексі Гоулі

Актори та ролі:

 • Натан Філліон – Джон Нолан
 • Алісса Діас – Анджела Лопес
 • Річард Ті Джонс – Вейд Грей
 • Тітус Макін – Джексон Вест
 • Мерседес Месон – Зоі Андерсон
 • Мелісса О’Ніл – Люсі Чен
 • Ефтон Вільямсон – Талія Бішоп
 • Ерік Вінтер – Тім Бредфорд
 • Мекіа Кокс – Ніла Гарпер
 • Мірсі Монро – Ізабель Бредфорд
 • Майкл Біч – Персі Вест
 • Зейн Еморі – Генрі Нолан
 • Сара Шахі – Джессіка Руссо

Серіал українською:

https://uaserials.pro/1091-novobranec-sezon-1.html

https://kino4ua.net/467-novobranec-1-sezon.html

https://kinoukr.com/3803-novobranec.html

Серіал російською:

https://ua-cinema.com/6071-novobranec.html

https://rezka.ag/series/drama/28704-novobranec-2018.html

Серіал з субтитрами російською:

http://seasonvar.ru/serial-19663-Novobranetc-000-sezon.html

ОПИС

Джон Нолан – чоловік 45 років, який живе в невеличкому містечку і щойно пережив тяжке розлучення. Йому здається, що життя його невдале, нудне і безрадісне. Аж ось він опиняється в банку під час пограбування. Ця подія стає особистим землетрусом для Нолана. Він вирішує круто змінити своє життя і реалізувати давню мрію – стати поліцейським. Для цього він переїжджає до Лос-Анджелесу і вступає до поліцейської академії. Мрія – гарна річ, та й бажання боротися зі злочинцями викликає повагу. Але через вік Нолана мало хто з поліцейського департаменту вірить в те, що новобранець впишеться в систему. Тому Джону доведеться неабияк старатися.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Слоганом до серіалу «Новобранець» могла б бути знаменита фраза «Повір, після 40 років життя тільки починається». Чи багато ви знаєте людей за 40, які наважились відмовитися від власного бізнесу і стабільності, що дають відчуття безпеки, і ризикнули всім заради мрії? Чи готові ви самі до такого? Адже зазвичай такі люди видаються нам в найліпшому випадку диваками.

Для оточуючих вік Нолана зазвичай – його недолік. Але насправді це його перевага, бо Джон вже має неабиякий життєвий досвід. Він і допомагає йому долати як власні труднощі, так і проблеми на роботі. А ще його підтримує почуття гумору та віра в себе, що вкрай важливо. Бо якщо ти сам віриш в себе, рано чи пізно знайдуться ті, хто теж в тебе повірить.

Детективна складова з одного боку – звичайна, з іншого, поведінка Нолана надає глядачам особливий кут зору. Сюжети досить цікаві, є навіть нетривіальні, тож нудьгувати не доведеться. Як і в будь-якому серіалі, особисті стосунки накладають свій відбиток на перебіг подій.

Варто зауважити, що «Новобранець» заснований на реальних подіях. Джон Нолан, якого відмінно грає Натан Філліон, улюблений багатьма Касл, має прототипа. Це Білл Норкросс, який і досі служить у поліції Лос-Анджелесу та наразі є продюсером та консультантом серіалу. Тож цей проєкт – про те, як реальна людина дійсно змогла реалізувати свої мрії попре всі забобони.

Натан Філліон – зірка серіалу «Касл», тож шанувальникам детективів він добре відомий. Алісса Діас знімалася у серіалах «Нарко: Мексика» та «Рей Донован». Еріка Вінтера ми знаємо як Крейга О’Лафліна, вихованця Кривавого Джона з «Менталіста».

Новобранець

Новобранець

Новобранець

Новобранець

Новобранець

Новобранець

Трейлер: