Касл

Касл

Касл

 

 

 

 

Назва англійською: Castle

Назва російською: Касл

Виробник: ABC, США

Роки виробництва: 2009-2016

Кількість сезонів: 8 (173 серії)

Ідея: Ендрю Марлоу

Актори та ролі:

  • Натан Філліон – письменник Річард Касл
  • Стана Катіч – детектив Кейт Бекет
  • Джон Уертас – детектив Хав’єр Еспозіто
  • Шеймус Девер – детектив Кевін Раян
  • Тамала Джонс – судмедексперт Лені Періш
  • Рубен Сантьяго-Гадсон – капітан Рой Монтгомері
  • Пенні Джонсон Джералд – капітан Вікторія Гейтс
  • Моллі Квін – Алексіс Касл, дочка Річарда
  • Сьюзен Салліван – Марта Роджерс, мати Річарда
  • Токс Олагундойє – Гейлі Шиптон

Серіал українською:

http://moviestape.net/katalog_serialiv/detektyvy/2978-kasl.html

https://uaserials.pro/90-kasl-sezon-1.html

https://uakino.club/seriesss/love_story_series/6713-kasl.html

https://kino4ua.net/2340-kasl-1-2-3-4-5-6-7-8-sezon.html

Серіал російською:

https://ua-cinema.com/4215-kasl-1-sezon.html

https://kinanema.net/load/seriali/kasl_1_2_3_4_5_6_7_8_sezon_1_2_serija/116-1-0-6469

ОПИС

Рік Касл – відомий письменник, чиї детективи шалено любить публіка. Але через творчу кризу він ледь зміг написати останню книгу. В цей момент він опиняється фігурантом розслідування вбивств: хтось копіює злочини з його романів. Справу веде детектив Кейт Бекет – красива, розумна, наполеглива. Всім цим вона привертає увагу Касла, який вирішує зробити Кейт прообразом героїні його нового роману. Аби вивчити Бекет та її методи роботи, Рік стає цивільним консультантом і допомагає Кейт та її команді розслідувати справи.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

«Касл» вийшов за рік після «Менталіста» і в якійсь мірі експлуатує ту саму ідею: чарівний і розумний цивільний долучається до команди копів. Кожен з головних героїв має свою власну трагедію, розслідування злочинів зближує їх. Дружні стосунки поступово переростають в романтичні. Пара виглядає гармонійно: розкутий, впевнений у собі чоловік, що вміє насолоджуватися життям, і більш закрита, зібрана жінка, що довіряє розуму більше, ніж почуттям. До речі, закрили обидва проєкти в один і той самий рік.

Не зважаючи за схожість ідей, серіали різні, і «Касл» аж ніяк не гірший, він просто інакший, зі своїм шармом. Наприклад, його додають стосунки Ріка з донькою та мамою. Сьюзен Салліван, що грає колишню відому актрису, яка все ще живе наче в світлі софітів, створила шикарний образ. Цікаво спостерігати за Моллі Квін, яка протягом 8 сезонів змінюється і перетворюється з милого підлітка на красиву і розумну жінку.

Натан Філліон та Стана Катіч на екрані виглядають ідеальною парою. На жаль, в житті актори не змогли порозумітися. Спершу продюсери планували подовжити серіал на 9-й сезон, але вже без Катіч та Тамали Джонс. Що саме стало причиною припинення контрактів – суперечки через розмір зарплатні чи конфлікт на знімальному майданчику – так і залишилось таємницею. Зрештою від «Касла» без Бекет відмовилися. Але за два роки частина команди, що працювала над «Каслом», зробила проєкт «Новобранець» знову ж таки з Філліоном у головній ролі. В одному з епізодів 2-го сезону навіть з’являються Джон Уертас і Шеймус Девер, що грали детективів Еспозіто та Раяна.

Касл

Касл

Касл

Касл

Касл

Касл

Касл

Касл

Касл

Касл

Трейлер: