Велика маленька брехня

Велика маленька брехня

 

 

Назва англійською: Big Little Lies

Назва російською: Большая маленькая ложь

Виробник: Pacific Standard, Blossom Films,  HBO, США

Рік виробництва: 2017-2019

Кількість сезонів: 2 (14 серій)

Режисер: Жан-Марк Валлє

Автор ідеї та сценарист: Девід Е. Келлі, перший сезон – екранізація однойменного роману Ліани Моріарті

Композитор: Майкл Ківанука

Актори та ролі:

 • Різ Візерспун – Мадлен Маккензі
 • Ніколь Кідман – Селеста Райт
 • Шейлін Вудлі – Джейн Чапмен
 • Зої Кравіц – Бонні Карлсон
 • Лора Дерн – Рената Клейн
 • Александр Скарсгард – Перрі Райт, чоловік Селести
 • Адам Скотт – Ед Маккензі, чоловік Мадлен
 • Джеймс Таппер – Нейтан Карлсон, чоловік Бонні
 • Меріл Стріп – Мері Луїза Райт
 • Кетрін Ньютон – Ебігейл Карлсон
 • Ієн Армітідж – Зізі Чапмен

Серіал українською (лише 1-й сезон):

http://moviestape.net/katalog_serialiv/detektyvy/9276-velika-malenka-brehnya.html

https://eneyida.tv/2821-1-velyka-malenka-brehnya.html

Серіал російською:

https://rezka.ag/series/drama/23492-bolshaya-malenkaya-lozh-2017.html

https://filmix.ac/seria/drama/116325-bolshaja-malenkaja-lozh-2017.html

ОПИС

На яскравому костюмованому святі, що проходило у школі невеликого містечка Монтерей, вбито одного з гостей. Усі, хто був присутній на благодійному вечорі та став свідком трагедії, звинувачують у тому, що сталося, декілька впливових сімей міста. І майже кожен стверджує, що це справжнє щастя, що вбили лише одну людину, і вечір не завершився кривавою розправою над кількома особами.

Далі глядача повертають на декілька місяців до трагедії, і перед ним розгортається повсякденне життя п’яти сімей, які загадково пов’язані із убивством. Детектив намагається розібратися, що ж сталося між цими сім’ями. А головною причиною непорозуміння є кричущий факт шкільного насилля, до якого причетні діти цих ворогуючих між собою людей. То хто ж став убивцею? І головне – кого ж убили? Питання режисер залишив відкритими до останньої хвилини.

Події другого сезону розгортаються за кілька місяців після першого. Жінки намагаються жити далі, щось їх єднає, але є речі, які стають приводом для непорозумінь, сварок та смертельної ненависті.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Міні-серіал «Велика маленька брехня» не є класичним детективом, хоча у ньому присутні аж два розслідування. Дійсно, до останнього глядач губиться у здогадках, хто ж став жертвою невідомого вбивці. Адже пристрасті у місті вирують неабиякі, і кожен ладен придушити свого опонента, як то кажуть, голими руками. У кожного з членів головних п’яти сімей є для такого відчайдушного кроку залізні мотиви.

Проте глядача заворожує навіть не стільки ця загадка, скільки відношення між людьми у Монтереї. Цікаво дивитись, як режисер розкриває перед глядачем історію кожної родини. Ззовні усі вони виглядають казково й ідеально, але при більш детальному розгляді розумієш, що все далеко не так. Більшість жителів цього міста з казковими краєвидами досить багаті люди. Проте їхні діти навчаються у державній школі. Більше того – багатії навіть спеціально перебралися жити до цього міста, аби їхні малі мали можливість навчатися саме у цій школі. Вони впевнені у тому, що навчальний процес і взагалі умови у цій школі кращі, аніж у найпрестижнішому приватному навчальному закладі. І саме через конфлікт серед дітей між дорослими з’являється жорстка ворожнеча. Деякі моменти у поведінці не тільки батьків, а й шкільних учителів викликають подив. Адже, як на мене, поцілунок у щічку між першокласниками ніяк не може бути «примусом до сексу», як це назвали у цій школі.

Акторам вдалося зробити так, аби життя їхніх героїв викликало у глядача справжнє співчуття, подив або злість. Тож не дивно, що Ніколь Кідман і Александр Скарсгард, які грали в серіалі пристрастну подружню пару, отримали за свої ролі престижну премію «Еммі». Та й на Різ Візерспун, яка неймовірно виросла як акторка від часів «Білявки в законі», цікаво подивитися. А сама «Велика маленька брехня» була визнана найкращим міні-серіалом 2017 року.

Велика маленька брехня

Велика маленька брехня

Велика маленька брехня

Велика маленька брехня

Трейлери:

1 сезон

2 сезон

Автор запису: May Sky