Сім

Сім 1995

Сім 1995

 

 

 

 

 

Назва англійською: Se7en

Назва російською: Семь

Виробник: New Line Cinema, США

Рік виробництва: 1995

Режисер: Девід Фінчер

Сценарист: Ендрю Кевін Вокер

Композитор: Говард Шор

Актори та ролі:

  • Морган Фрімен – Вільям Сомерсет
  • Бред Пітт – Девід Міллз
  • Гвінет Пелтроу – Трейсі Міллз
  • Кевін Спейсі – Джон Доу

Фільм українською:

https://uakino.club/films/genre_detective/23-sim.html

http://moviestape.net/katalog_filmiv/detektyv/748-sim.html

Фільм російською:

https://rezka.ag/films/detective/1194-sem-1995.html

ОПИС

Детективу Сомерсету залишилося 7 днів до виходу на пенсію. А ось його молодий напарник щойно переїхав до міста з красунею дружиною і рветься в бій. Саме в цей час хтось починає вбивати людей, перетворюючи місця злочину на символічні жахливі ілюстрації. Кожну свою жертву вбивця карає за один з семи смертних гріхів. Де шукати лиходія? Як зупинити? Вихід один – прийняти його гру і сподіватися, що злодія вдасться переграти.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

“Сім” – безумовно, культовий фільм не тільки для шанувальників детективів. Він став перепусткою у серйозне кіно як для режисера Девіда Фінчера, так і для деяких акторів. Його сюжет, атмосфера, візуальне оформлення стали джерелом натхнення для багатьох діячів різних жанрів мистецтва. Несподівана розв’язка, яка буквально виносить мозок, запам’ятовується назавжди.

Дует Моргана Фрімена (“Втеча з Шоушенка”, “Щасливе число Слевіна“) і Бреда Пітта (“Великий куш”, “Мексиканець“) в цьому фільмі, в принципі, класичний. Старий і молодий поліцейські. Дуже різні за характером, досвідом, життєвими прагненнями. Втім, взаємодія акторів в кадрі стала взірцем для багатьох інших. Цей дует неодмінно входить до рейтингів найкращих.

Нагадування про сім смертних гріхів змушує замислитися. Адже хто не без гріха? Але ж ніхто не чекає на таке жахливе покарання. Цікаво, що злочинець не обирає в жертви відомих людей, хоча так його заяви привернули б ще більше уваги. Що змусило його почати діяти саме зараз – закінчення приготувань або якась особиста подія, – залишається невідомим. Так само залишається без відповіді питання: чи можна вважати, що людина, яка скоїла таке, при здоровому глузді?

Сім 1995

Сім 1995

Сім 1995

Сім 1995

Сім 1995

Сім 1995

Трейлер:

Автор запису: L Grey