Бангкок Гілтон

Бангкок Гілтон

Бангкок Гілтон

 

 

 

Назва англійською: Bangkok Hilton

Назва російською: Бангкок Хилтон

Виробник: Kennedy Miller Productions, 10 TV Australia, Австралія

Рік виробництва: 1989

Кількість сезонів: 1 (3 серії)

Сценаристи: Кен Камерон, Тоні Мофетт, Террі Гейєс

Режисер: Кен Камерон

Композитор: Грем Ревелл

Актори та ролі:

  • Ніколь Кідман – Катріна Фолкнер / Стентон
  • Денхолм Елліотт – Гел Стентон / Грем Грін / Білл Вортінгтон
  • Г’юго Вівінг – Річард Карлайл
  • Джером Елерс – Аркі Реган
  • Джой Смітерс – Менді
  • Ноа Тейлор – Біллі

Серіал українською: на жаль, немає

Серіал російською:

https://filmix.ac/seria/drama/23793-bangkok-hilton-bangkok-hilton-serial-1989.html

http://baskino.me/serial/2346-bangkok-hilton.html

https://rezka.ag/series/thriller/18482-bangkok-hilton.html

Серіал англійською:

https://www.youtube.com/watch?v=yHkTRIXTOZw

https://www.youtube.com/watch?v=Z0ur2Arf1w4

ОПИС

Катріна – молода дівчина, яка потрапила в Тайланді в тюрму під саркастичною назвою «Бангкок Гілтон». Її звинувачують у перевезенні майже 2,5 кілограмів кокаїну. За це в країні зазвичай виносять смертний вирок. Але Катріна невинна, наркотики не її, а хлопця, з яким молода і недосвідчена дівчина нещодавно познайомилася. Вся надія – на адвоката. До нього Катріна прийшла перед арештом, розшукуючи батька, якого ніколи не бачила. Але чи буде система правосуддя поблажливою до дівчини?

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

На початку 90-х «Бангкок Гілтон» справляв надзвичайне враження. Такі ж сильні емоції до цього викликав хіба що «Комісар Катані». Серіал здавався надзвичайно напруженим, непередбачуваним і трагічним. Але відтоді вже побачено стільки всього… Та два моменти залишилися незмінними: трагічна сцена розстрілу та напруга під час слідкування за втечею.

Цей проєкт – останній для Ніколь Кідман перед зустріччю з Томом Крузом, коли її життя і вона сама змінилися. Він же майже останній для Денхолма Елліотта, що зіграв Стентона. Актор помер у 1992 від ускладнень СНІДу. Ноа Тейлор, якого зараз ви могли бачити у 2 сезоні «Гострих козирків» та нещодавній екранізації роману Агати Крісті «І нікого не залишилось», проникливо зіграв розумово відсталого Біллі. І хоча ми бачимо його лише в кількох епізодах, і він нічого не говорить, персонаж запам’ятовується назавжди.

Уявіть, яким би міг бути «Бангкок Гілтон», якби серіал знімали зараз. Напевно, ми б отримали жорсткий трагічний екшн. Нам би показали всі можливі види знущань над ув’язненими. Всю байдужість та несправедливість системи. А втеча була б настільки напруженою, що аж серце стає. Дивно, що Голівуд, з його любов’ю до рімейків, досі не перезняв цю історію!

Бангкок Гілтон

Бангкок Гілтон

Бангкок Гілтон

Бангкок Гілтон

Бангкок Гілтон

Бангкок Гілтон

Трейлер: