Гострі козирки / Гострі картузи

Гострі козирки

серіал "Гострі козирки"

 

 

 

 

Назва англійською: Peaky blinders

Назва російською: Острые козырьки / Заточенные кепки

Виробник: ВВС, Велика Британія

Рік виробництва: з 2013 і дотепер

Кількість сезонів: 5 (30 серій), подовжений на 6-й сезон

Автор ідеї та сценарист: Стівен Найт

Актори та ролі:

 • Кілліан Мерфі — Томас Шелбі
 • Гелен Маккрорі – Поллі Грей
 • Пол Андерсон – Артур Шелбі
 • Сем Ніл – Честер Кемпбелл
 • Аннабель Волліс – Грейс Берджесс
 • Джо Коул – Джон Шелбі
 • Софі Рандл – Ада Шелбі
 • Алфі Еванс-Міс – Фінн Шелбі
 • Том Гарді − Алфі Соломонс
 • Едріан Броуді − Лука Чангретта
 • Фін Коул – Майкл Грей
 • Гаррі Кіртон – Фінн Шелбі
 • Нед Деннехі – Чарлі Стронг
 • Наташа О’Кіфф – Ліззі Старк
 • Пекі Лі – Джонні Доггс

Серіал українською: 

https://uaserials.pro/840-gostri-kartuzy.html

https://film-ua.com/7852-gostri-kozirki.html

https://cikava-ideya.top/34-peaky-blinders-season-2.html

https://cikava-ideya.top/39-peaky-blinders-season-3.html

https://cikava-ideya.top/45-peaky-blinders-season-4.html

https://cikava-ideya.top/62-peaky-blinders-season-5.html

Серіал російською (5 варіантів озвучування):

http://kinanema.net/load/seriali/gostri_kozirki_zatocheni_kepki_1_2_3_4_sezon_1_serija/116-1-0-9477

Серіал англійською (з субтитрами російською):

http://seasonvar.ru/serial-7719-Zatochennye_kepki-1-sezon.html (шукайте в переліку варіантів озвучування)

ОПИС

Кримінальна телевізійна драма британського виробництва «Гострі козирки» занурює глядача в світ бандитського Бірмінгему 1920-х років. У центрі розповіді «авторитетна» сім’я Шелбі, очолювана Томасом Шелбі. Вони міцно тримають у своїх руках величезне промислове місто. Їхня діяльність набула таких вражаючих масштабів, що до Бірмінгема з Лондону приїжджає досвідчений поліцейський чин. Він очолює відділення поліції міста і розпочинає війну проти могутнього кримінального сімейства. Все це розгортається на тлі буремних подій у Європі − вона тільки-но починає оговтуватись після Першої світової війни, а в повоєнній Англії розпочинають активну діяльність комуністи. Тож, до, здавалося б, рядової «зачистки» криміналітету в Бірмінгемі долучаються гострі політичні інтриги.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Перше, що спадає на думку, коли згадуєш серіал «Гострі козирки», це те, наскільки якісним і атмосферним його зробили. Не дивлячись на те, що зйомки проходять у ХХІ столітті, знімальній команді вдалося знайти підходящі локації, аби перенести глядачів на століття назад. Візуальний ряд продуманий до найменших дрібниць. Кожна деталь одягу, зачісок, звичаїв, що були притаманні Британії, яка ще не оговталась від однієї великої війни й відчувала наближення другої, вражає історичною точністю.

Неперевершеною є гра акторів, які неймовірно передають усю гостроту пристрастей глядачам. Усі герої дуже глибокі й багатогранні. Головними героями є надзвичайно жорстокі бандити, холоднокровні вбивці. Але протистоять їм не менш неприємні постаті. Сценаристи й актори блискуче попрацювали над тим, аби глядач зрозумів, що спонукає кожного з персонажів робити те, що він робить. І наприкінці кожного неймовірно напруженого сезону складно однозначно обрати, яка зі сторін є стовідсотково правою у конфлікті. Варто зазначити, що деякі образи та події мають під собою реальне підґрунтя.

За декілька років серіал набрав величезні оберти і до акторського складу ввійшли світові зірки кінематографу. Першими осягнули глибину історії британські актори Кілліан Мерфі та Сем Ніл, які є головними антагоністами у перших сезонах. Надалі до касту приєднався Том Гарді. Глядачі знають його ще з часів історичного детективу «День розплати». На жаль, глядачі, які не розуміють англійської мови, не зможуть оцінити «смачний» акцент, з яким актор розмовляє, граючи свою роль у серіалі. Але можна подивитись декілька серій в оригіналі з субтитрами, аби збагнути його талант.

У четвертому сезоні каст «Гострих козирків» поповнився ще одним гучним ім’ям − оскароносним Едріаном Броуді, на якого можна подивитися також в психологічному трилері «Піджак». П’ятий сезон подарував нам зустріч з Семом Клафліном та Анею Тейлор-Джой. І є всі шанси, що проект і надалі буде радувати нас своєю високою якістю та новими героями.

серіал "Гострі козирки"

серіал "Гострі козирки"

серіал "Гострі козирки"

серіал "Гострі козирки"

Трейлер:

Автор запису: May Sky