Ілюзія обману

Ілюзія обману

Ілюзія обману

 

 

Назва англійською: Now You See Me

Назва російською: Иллюзия обмана

Виробник: Summit Entertainment

Рік виробництва: 2013

Режисер: Луї Летер’є

Сценаристи: Ед Соломон, Боаз Якін, Едвард Рікорт

Композитор: Браян Тайлер

Актори та ролі:

  • Джессі Айзенберг – Джей Деніел Атлас
  • Вудді Гаррельсон – Мерріт МакКінні
  • Айла Фішер – Генлі Рівс
  • Дейв Франко – Джек Вайлдер
  • Марк Руффало – агент ФБР Ділан Родс
  • Мелані Лоран – детектив Інтерполу Альма Дрей
  • Морган Фрімен – Тадеуш Бредлі
  • Майкл Кейн – Артур Тресслер
  • Майкл Келлі – агент ФБР Фуллер
  • Еліас Котеас – Лайонел Шрайк

Фільм українською:

https://uakino.club/film/genre_detective/134-lyuzya-obmanu.html

http://moviestape.net/katalog_filmiv/detektyv/552-iljuzija-obmanu.html

Фільм російською:

https://rezka.ag/films/detective/471-illyuziya-obmana-2013.html

http://baskino.me/films/detektivy/8347-illyuziya-obmana-n-1.html

ОПИС

На очах у здивованої публіки група ілюзіоністів здійснює пограбування банку. При цьому публіка та фокусники знаходяться в США, а банк – у Франції. Як же їм це вдалося? Де гроші? І що вони ще планують зробити? На ці питання мають відповісти агенти ФБР та Інтерполу. А допомогти їм хоче людина, яка зараз заробляє на життя тим, що розкриває секрети створення різних фокусів.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

«Ілюзія обману» – доволі незвичний детектив. В ньому є все від класики жанру: злочини, злочинці, свідки, поліцейські. Допити, збір доказів, кропітка праця обох сторін. І майже в кожного персонажа та події є подвійне дно, як у гарному детективі та фокусі!

Хоча в оригіналі фільм називається «Тепер я тебе бачу», прокатна назва «Ілюзія обману» дуже влучна. Адже все, що ми бачимо, чуємо, всі наші логічні висновки – ілюзія, як у кімнаті з дзеркалами. Де насправді знаходиться той, кого ми бачимо у відображенні? Де межа між фокусом та злочином? І чи є вона взагалі?

Фільму вистачає всього – закрученого сюжету, видовищності, романтики, гарної акторської гри. А головне – логіки подій при поясненні наприкінці стрічки, що для детективу дуже важливо. Пам’ятаєте, як Пуаро пояснював хід подій та своїх думок і все ставало на свої місця? Яке приємне це відчуття – бачити сенс та логіку подій! Таке ж ви відчуєте і в цьому фільмі.

Ветеранів кіно – Моргана Фрімен та Майкла Кейна – шанувальники детективів добре знають. Перший знімався ще в культовому «Сім», другий – наприклад, у «Міс Конгеніальність» та «Kingsman: таємна служба». А разом вони зіграли у кримінальній комедії «Красиво піти». Вуді Гаррельсон добре відомий за першим сезоном «Справжнього детектива» та безліччу інших трилерів. Чимало детективних стрічок і у фільмографії марка Руффало: «Зодіак», «Острів проклятих», «В центрі уваги». Серед молодих акторів більш-мен цікаві детективи є тільки в доробку Дейва Франко – це стрічки «Нерв» та «Шестеро поза законом». В останній зіграла і Мелані Лоран.

Ілюзія обману

Ілюзія обману

Ілюзія обману

Ілюзія обману

Ілюзія обману

Ілюзія обману

Ілюзія обману

Трейлер: