Міс Конгеніальність

Міс Конгеніальність

Міс Конгеніальність

 

 

 

Назва англійською: Miss Congeniality

Назва російською: Мисс Конгениальность

Виробникb: Castle Rock Entertainment, Warner Brothers

Рік виробництва: 2000

Сценаристи: Марк Лоуренс, Кеті Форд, Карін Лукас

Режисер: Дональд Петрі

Композитор: Едвард Шермур

Актори та ролі:

  • Сандра Буллок – спецагент Грейсі Гарт
  • Бенджамін Бретт – спецагент Ерік Метьюз
  • Майкл Кейн – Віктор Меллінг
  • Вільям Шетнер – Стен Філдс
  • Кендіс Берген – Кеті Морнінгсайд
  • Гізер Бернс – Черіл Фрейзер
  • Мелісса Де Соуса – Карен Кранц
  • Ерні Гадсон – Гаррі Макдональд
  • Венді Ракель Робінсон – Леслі Девіс
  • Стів Монро – Френк Тобін

Фільм українською:

http://moviestape.net/katalog_filmiv/bojovyky/4607-ms-kongenalnst.html

https://uakino.club/film/genre-action/1001-ms-kongenalnst.html

http://kinanema.net/load/filmi_ukrajinskoju/mis_kongenialnist_2000/120-1-0-1372

Фільм російською:

http://baskino.me/films/boeviki/3826-miss-kongenialnost.html

https://rezka.ag/films/action/4798-miss-kongenialnost-2000.html

Фільм англійською:

https://toloka.to/t25592

ОПИС

Грейс Гарт – агент ФБР, яка дуже схожа за звичками зі своїми колегами-чоловіками. Але тепер їй доведеться стати приголомшливою красунею, аби пристойно виглядати серед учасниць конкурсу краси «Міс Америка». Все – заради того, аби піймати терориста на прізвисько «Громадянин», який погрожує підізвати бомбу і вбити учасниць. Коли і де це станеться – невідомо, тому треба мати когось під прикриттям в самому серці конкурсу. На Грейсі чекають важкі часи, але допомога прийде звідти, звідки вона не очікувала.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

«Міс Конгеніальність» вже 20 років не втрачає своєї чарівності. В ньому є всі складові гарного фільму: цікава інтрига, дотепний гумор, гарні актори та кілька соціально важливих посилів, над якими варто порозмірковувати.

Щодо детективної складової, то вона класична. Є злодій, його психологічний портрет, кілька зачіпок, які висвітлюють в якості підозрюваного ту чи іншу людину і змінюють перебіг подій. Фінал – в стилі багатьох детективних фільмів. Події швидко прискорюються, але до останнього незрозуміло, де ж бомба і як її знешкодити. Феєричне завершення – і драматичне, і комічне водночас.

Американські комедійні фільми доволі часто страждають низьким рівнем гумору. Але цей – приємне виключення, тут жарти в більшості своїй необразливі і дотепні. Спершу об’єктом жартів є сама Грейсі та дівчата на конкурсі, але поступово режисер змінює кут зору, розкриває кожну з героїнь і її таланти. Такий самий підхід – до фігури Віктора Меллінга. Спочатку його поведінка викликає сміх. Але згодом глядач розуміє, що іміджмейкер – важка і відповідальна професія. Вона потребує розуму, виваженості, вміння аналізувати, знайти підхід до клієнта і ще чимало чого.

Дует Сандри Буллок і Майкла Кейна в «Міс Конгеніальність» – надзвичайно вдалий. Вони абсолютно різні, але мають працювати заради досягнення важливої мети. Спочатку здається, що вони ніколи не порозуміються. Але згодом Меллінг та Грейсі починають поважати один одного як професіоналів і врешті решт майже стають друзями.

Персонаж Майкла Кейна несе на собі ще одну важливу функцію. Саме Меллінг звертає увагу Грейс та глядачів на те, що дівчата на конкурсі – не просто красиві ляльки. Краса від природи – це подарунок. Але аби його утримати, дівчина має чимало працювати. Більше того, кожна з цих дівчат має свою мету і для багатьох конкурс – крок до її втілення. І це не завжди бажання потратити в світ інтертейменту. Хтось на отримані від конкурсу гроші зможе піти вчитися на ядерного фізика, чи відкрити власну юридичну контору, чи вкласти їх в проєкти з захисту природи… А ще «Міс Конгеніальність» – це про віру в себе і самоповагу, про те, що бути чарівною жінкою – не соромно.

В фільмографії Сандри Буллок є кілька детективів. Наприклад, «Відлік вбивств» та нещодавні «8 подруг Оушена». Майкл Кейн має у своєму доробку чимало стрічок улюбленого нами жанру, від «Жодної зачіпки» до «Ілюзії обману». Бенджаміна Бретта ви могли бачити у стрічках «Трафік» та «Постріл у безодню».

Міс Конгеніальність

Міс Конгеніальність

Міс Конгеніальність

Міс Конгеніальність

Міс Конгеніальність

Міс Конгеніальність

Трейлер: