Люпен – трейлери

Люпен - трейлер

Ще одного відомого героя детективів повертають на екрани. Netflix представив міні-серіал “Люпен” від французьких кінематографістів. Він є вільною і осучасненою адаптацією романів та розповідей Моріса Леблана про грабіжника-джентльмена Арсена Люпена.

Два доволі масштабних серіали про Люпена були зняті ще в минулому столітті. В 1980-му виходив проєкт з Жан-Клодом Бріалі, у 1989 – 1996 було знято два сезони “Повернення Арсена Люпена” з Франсуа Дюнойє. Також з 2014-му вийшов повнометражний фільм з Роменом Дюрісом, основою для стрічки стали романи “Порожня голка” та “Графиня Каліостро”.

Французькі кінематографіста ставили перед собою масштабне завдання – переосмислити романи Леблана і постать Люпена на кшталт британського “Шерлока“, дати їм нове, сучасне дихання. Режисером серіалу виступив Луї Летер’є, який зняв перші два “Перевізника” та першу “Ілюзію обману“. Головну роль отримав французький актор Омар Сі, зірка комедії “1+1”. Також він зіграв агента Бушара в екранізації романа Дена Брауна “Інферно“. До речі, далеко не всі шанувальники Люпена сприйняли актора в цій ролі. В соцмережах було чимало негативних висловлювань через колір шкіри актора. Зазначимо, що Сі гратиме чоловіка на ім’я Ассан Діоп, а Арсен Люпен залишиться книжковим персонажем, який надихає Діопа.

Також в серіалі задіяні Людівін Саньє, знайома нам за детективною мелодрамою “8 жінок“, Клотільда Ем, Венсан Лорде та інші.

Стиль серіалу більш похмурий, ніж у попередніх екранізій. Дія перенесена у наш час, а Лувр знову стане майданчиком, на якому будуть розвиватися події. Діоп не тільки планує і здійснює пограбування. В нього є і ще одна мета – помститися за померлого батька, якого 25 років тому звинуватили в злочині, що той не скоював.

Прем’єра 1 частини серіалу відбулася 8 січня 2021 року і складалася з 5 серій. Другу обіцяють показати влітку.

Перший тізер.

Трейлер 1 частини сезону:

Трейлер 2 частини сезону: