Інферно

інферно книга

 

 

 

 

 

 

Назва англійською: Inferno

Назва російською: Инферно

Автор: Ден Браун

Країна: США

Рік видання: 2013

Видання українською (читати онлайн):

http://www.e-reading.club/book.php?book=1026784

Видання російською (читати онлайн):
http://loveread.me/read_book.php?id=21307&p=1

http://online-knigi.com/page/174735

Видання англійською (читати онлайн):
https://www.readanybook.com/ebook/inferno-565107

ОПИС

Роман «Інферно» – це продовження серії книг, головним героєм яких є професор Гарвардського університету, видатний експерт з історії мистецтв Роберт Ленгдон. Розповідь починається з того, що він прокидається у лікарні з травмою голови. Досить швидко професор розуміє, що знаходиться в Італії у місті Флоренція. Хоча останнє, що він пам’ятає, – те, що він був у Гарварді. Бідний Ленгдон не встигає отямитись, як на нього починається справжнє полювання. На його очах невідома жінка вбиває одного з лікарів. І все свідчить на користь того, що кілерша приходила саме по його душу, а лікаря вбила як свідка.

Проте молода лікарка Сієна Брукс встигає врятувати Ленгдона і привезти до себе додому. Там вони знаходять у внутрішній кишені піджака професора загадковий біологічний циліндр. Виявляється, той містить не менш загадкову картину-мапу. Проте що це за предмет і як він потрапив до Ленгдона, американець не може згадати. Але зробити це необхідно якнайскоріше, адже саме через нього Ленгдона намагаються вбити.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Цей роман Дена Брауна вийшов не менш закрученим, ніж попередні творіння автора. Цікавий сюжет, динамічний розвиток подій, неперевершені описи архітектурних чудес Венеції, Флоренції та Стамбула. Найбільша цінність його романів, в тому числі й «Інферно», у тому, що автор ретельно описує найдрібніші деталі видатних витворів мистецтва. Це стимулює читача з більшою уважністю роздивитися їх і відкрити для себе наново. Тим більше, що картину, обрану автором у даному випадку, можна роздивлятися годинами. «Мапа аду» Ботічеллі рясніє великою кількістю дрібних деталей.

У центрі сюжету – надзвичайно серйозна проблема сьогодення: перенаселення планети. Автор вкладає в уста головного антигероя книги тези, які однозначно мають сенс, не дивлячись на їхню цинічну сутність. До речі, сама проблема у книзі розгорнута набагато ширше й краще, аніж у екранізації. Тож, тим, кому сподобався однойменний фільм, однозначно слід прочитати книгу. Так ви зможете краще зрозуміти головний посил, вкладений Деном Брауном в «Інферно».

Автор запису: May Sky