8 жінок

фільм 8 жінок

 

 

 

 

 

Назва французькою: 8 femmes

Назва російською: 8 женщин

Виробник: Fidélité Productions, Франція

Рік виробництва: 2002

Режисер: Франсуа Озон

Сценаристи: Марина да Ван, Франсуа Озон, екранізація п’єси Робера Тома

Композитор: Крішна Леві

Актори та ролі:

  • Даніель Дар’є – Мамі
  • Катрін Денев – Габі
  • Ізабель Юппер – Огюстина
  • Віржині Ледоєн – Сюзон
  • Людівін Саньє – Катрін
  • Фірміні Рішар – Шанель
  • Еммануель Беар – Луїза
  • Фанні Ардан – П’єретта

Фільм українською:

http://moviestape.net/katalog_filmiv/detektyv/77-8-zhinok.html

торренти:

https://toloka.to/t32038

https://toloka.to/t61415

Фільм російською:

https://rezka.ag/films/comedy/2988-8-zhenschin-2001.html

https://filmix.ac/filmi/drama/3908-8-zhenschin-8-femmes-2001.html

ОПИС

Середина минулого століття. Родина збирається разом, аби зустріти Різдво. Всі веселі та щасливі. Але згодом з’ясовується, що голову родини месьє Марселя вбито. Хтось заколов його ножем, поки він спав. Намагання залучити до справи поліцію виявляються марними, адже телефонний дріт перерізаний, авто пошкоджене, ворота замкнені, а перелізти через паркан не можна. 8 жінок, що залишилися у домі, мають самі з’ясувати, хто вбивця. І оскільки собаки біля дому не гавкали, злочинниця – одна з присутніх. То хто ж і чому вбив месьє Марселя?

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

З одного боку, “8 жінок” – це класичний детектив. Замкнений простір, всі присутні – підозрювані, і всі щось приховують. Розкриття однієї таємниці тягне за собою іншу, розмови стають небезпечними, адже можна сказати зайве, справжні почуття прориваються назовні. Не обійдеться і без замаху на свідка, який знає забагато.

З іншого боку, ще французький фільм. Всі героїні трохи гротескні, історія розповідається з піснями та танцями. Самоіронія у всьому, навіть у злочині, не кажучи вже про фінал. Таємниця кожної жінки з одного боку шокуюча, з іншого – якась буденна, притаманна саме такому персонажу.

Франсуа Озон зібрав у своєму фільмі 8 жінок – відомих, популярних, шанованих, красивих французьких актрис. Ними не можна не милуватися. Навіть якщо детективна історія вас не дуже захопить, спостерігати за цими жінками буде приємно. А якщо захочеться подивитися на них в інших детективах – не проблема. Еммануель Беар зіграла в першій частини “Місія: нездійсненна“. Віржині Ледоєн можна побачити в серіалі “Їх було десятеро“. Людівін Саньє зналася в “Люпені“, а Ізабель Юппер зіграла головну героїню в трилері “Грета”.

8 жінок

8 жінок

8 жінок

8 жінок

Трейлер:

Автор запису: L Grey