Місія: нездійсненна

Місія: нездійсненна

Місія: нездійсненна

 

 

 

 

Назва англійською: Mission: Impossible

Назва російською: Миссия: невыполнима

Виробник: Paramount Pictures, США

Рік виробництва: 1996

Режисер: Браян Де Пальма

Сценаристи: Девід Коепп, Роберт Таун

Композитор: Денні Ельфман

Актори та ролі:

  • Том Круз – Ітан Гант
  • Джон Войт – Джим Фелпс
  • Еммануель Беар – Клер Фелпс
  • Жан Рено – Франц Крігер
  • Вінг Реймс – Лютер Стікелл
  • Ванесса Редгрейв – Макс
  • Генрі Черні – Кітрідж
  • Крістін Скотт Томас – Сара Девіс
  • Інгеборга Дапкунайте – Ганна Вільямс
  • Еміліо Естевес – Джек Гармон

Фільм українською:

https://uakino.club/films/genre_action/346-msya-nezdysnenna.html

http://moviestape.net/katalog_filmiv/bojovyky/2167-msya-nezdysnenna.html

Фільм російською:

https://rezka.ag/films/action/308-missiya-nevypolnima-1996.html

http://kinovod.net/film/661-missiya-nevypolnima

Фільм англійською (можна ввімкнути субтитри):

https://english-films.com/action/3064-missiya-nevypolnima-mission-impossible-1996-hd-720-ru-eng.html

http://2sub.tv/action/991-mission-impossible-missiya-nevypolnima-1996.html (обома мовами)

ОПИС

Ітан Гант – першокласний агент ЦРУ. Команді, до якої він входить, доручено піймати шпигуна, що прагне викрасти список усіх оперативників управління. Список, звичайно, теж треба повернути. Але під час, здавалося б, гарно підготовленої операції уся команда Ганта гине на його очах. Начальство не співчуває, а звинувачує його у тому, що він «кріт» і вже не один рік продає таємниці ворогам. Ітону доводиться тікати від своїх та шукати можливість довести власну невинуватість. І він знаходить доволі оригінальний спосіб це зробити.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

У 1996-му цей фільм поставив дуже високу планку і майже створив революцію у жанрі екшну. Приголомшливі трюки, силіконові маски, напруга у кадрі за повної відсутності звуку. Ті, хто бачив фільм у той період, пам’ятають, як стримували дихання, коли герой Круза впав майже до підлоги у надсекретній кімнаті ЦРУ. І треба зазначити, що попри нові технології та ще більш приголомшливі трюки у нових частинах ця досі тримає марку.

«Місія: нездійсненна» – перший масштабний блокбастер у кар’єрі Круза. Він також став вдалим початком для співпраці з голлівудськими студіями для деяких європейських акторів. Заснований на дуже шанованому глядачами та критиками серіалі 60-70-х років, фільм взяв з нього не тільки сюжетні лінії. Головна музична тема, яка завжди входить у ТОР-10 кращих саундтреків всіх часів, була створена Лало Шифріним саме для серіалу.

Загалом цей фільм – гарний початок однієї з найуспішніших, найтриваліших та найякісніших кінофраншиз. наразі вийшло вже 6 стрвчок, і зараз тривають зйомки ще однієї частини. Можна по-різному ставитися до Тома Круза, але свої мільйонні гонорари він відробляє до копійчини. Цікаво, що починається дія в Києві. Тож, можна сказати, Україна – давня знайома агента Ганта.

Окрім стрічок франшизи «Місія: нездійсненна», у фільмографії Тома Круза детективних трилерів чимало. Варто згадати, наприклад, фільми про Джека Річера та картину «Особлива думка». Джон Войт зіграв у серіалі «Рей Донован» батька головного героя. А Еммануель Беар шанувальники детективів знають за стрічкою «8 жінок».

Місія: нездійсненна

Місія: нездійсненна

Місія: нездійсненна

Місія: нездійсненна

Місія: нездійсненна

Місія: нездійсненна

Трейлер:

Автор запису: L Grey