Виліт

 

 

 

Назва англійською: Departure 

Назва російською: Вылет

Виробник: Global, Канада, Велика Британія

Роки виробництва: 2019 – 2021

Кількість сезонів: 2 (12 серій)

Ідея: Вінс Сяо

Режисер: Т. Дж. Скотт

Актори та ролі:

 • Арчі Панджабі – Кендра Меллі
 • Кріс Голден-Рід – Домінік Гейс
 • Крістофер Пламмер – Говард Лоусон
 • Клер Форлані – Джанет Фріл
 • Олександр Буржуа – Ей Джей Меллі
 • Ребекка Ліддьярд – Меделін Стронг
 • Пітер Менса – Леві Голл
 • Саша Ройз – Павло Бартек
 • Еван Бульюнг – Дерек Стронг
 • Шазад Латіф – Алі Басра
 • Тамара Дуарте – Надя
 • Марк Рендалл – Тео
 • Аллан Хоко – Річард Донован
 • Дугрей Скотт – Ітан Моро

Серіал українською: на жаль, немає

Серіал російською:

https://filmix.ac/seria/drama/136711-vylet-2019.html

http://series.su/zarubezhnye/departure.php

ОПИС

Рейс 716 здійснив виліт з Нью-Йорку і мав прибути до Лондона, але зник над Атлантикою. Спеціалісти Бюро розслідувань катастроф на транспорті мають в першу чергу визначити, де саме шукати літак. Адже все ще є шанс, що вони знайдуть тих, хто вижив. І їхні надії виправдаються – одну людину знаходять. Але тепер ця дівчина не тільки головний свідок, а й головна підозрювана. Адже незрозуміло, чому літак раптово зник з радарів. Технічна несправність? Помилка екіпажу? Теракт? Знайти відповідь буде непросто, а правда шокує.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Серіал «Виліт» – про людей, що займаються дуже непростою справою, як з технічного боку, так і з емоційного. Адже вони, як ніхто, розуміють шанси людей в літаку на порятунок. І вони перші дізнаються, що надії більше немає. Але в серіалі емоційна складова проблеми майже не показана. Вся увага – розслідуванню. Зрештою, так і мають діяти спеціалісти Бюро. Інакше вони не могли робити свою роботу добре.

Якщо дійсно відкинути жахливе підґрунтя, спостерігати за роботою працівників Бюро розслідувань цікаво. Як і що вони аналізують, на які дрібниці звертають увагу, як ведеться пошук безпосередньо в морі і під його поверхнею. Співпраця різних служб – особлива тема. Кожен намагається прикрити свої недоліки, розповісти не всі факти, перекласти провину на інших… А коли з’ясовується, що не можна довіряти колегам навіть у найближчому оточенні, накриває розпач. Але там, за межами офісу, – родичи загиблих, і вони хочуть знати, хто винен. Тож часу на те, аби розслабитися, немає.

Кожна серія – новий поворот у справі. Те, що спочатку здавалося очевидним, з часом починає викликати сумніви. Одна версія не виключає іншу, доказів замало, а питань – забагато. Хтось хоче швидше закрити справу, видавши публіці більш-менш правдоподібне пояснення. Хтось намагається докопатися до суті. А невідомий вбивця, що намагається знищити людей та докази, змушує поглянути на проблему з іншого боку.

АКТОРСЬКИЙ СКЛАД

Серіал «Виліт» має гарний акторський склад. Особливо варто відзначити Арчі Панджабі, яку шанувальник детективів знають за серіалами «Гарна дружина», «Сліпа зона» та «Падіння». Кендра у її виконанні – жінка сильна і мужня, але чутлива і зі своїм болем. Гарно проявив себе Кріс Голден-Рід, відомий нам за серіалом «Той, хто читає думки». Домінік від початку в положенні засланого казачка, адже він – не з бюро, а з поліції. Але його професіоналізм допомагає йому заслужити повагу колег.

Також хотілося б звернути увагу на молодого актора Олександра Буржуа. Його Ей Джей нагадує Адама з серіалу «Тунель». Самотній підліток, розлючений на батьків, на друзів, на себе, він знаходить вихід своїм емоціям через лють та ненависть. І це майже коштувало життя і йому і близьким. Саме його відносини з Кендрою додають серіалу емоційності. Ребекка Ліддіярд грає одну з головних героїнь в серіалі «Таємниці Френці Дрейк». В цьому ж проєкті у неї найбільш драматичний образ – Меделін вижила, але тепер має відповісти на питання, чому так сталося.

Цікаво, що Клер Форлані («Місце злочину: Нью-Йорк», «Поліція Гаваїв») останнім часом віддає перевагу героїням жорстким і навіть жорстоким. В серіалі вона знялася разом із чоловіком Дугреем Скоттом, якого ми бачили у стрічці «Код «Енігма» та серіалі «Великий куш».

ЦІКАВИЙ ФАКТ

«Виліт» став однією з останніх робіт Крістофера Пламмера («Дівчина з татуюванням дракона», «Усі гроші світу», «Ножі наголо»). Він, як і Арчі Панджабі та Кріс Голден-Рід, зіграв у другому сезоні проєкту. Але через пандемію кордони між Канадою, де знімався серіал, та США, де мешкав Пламмер, були закриті. Тож актор відіграв свої сцени вдома. 5 лютого 2021 року Крістофер Пламмер помер, але встиг до цього завершити зйомки для серіалу.

Виліт
Виліт
Виліт

Виліт
Виліт


Виліт

Трейлер:

2 сезон

1 сезон