Темне місце

Темне місце

Темне місце

 

 

 

 

 

Назви англійською: A Dark Place, Steel Country

Назва російською: Темное место

Виробник: Shout! Studios

Рік виробництва: 2019

Сценарист: Брендан Гіггінс

Режисер: Саймон Феллоус

Актори та ролі:

  • Ендрю Скотт – Донні Девлін
  • Брона Во – Донна
  • Сандра Лафферті – Бетті Девлін
  • Гріф Ферст – Макс
  • Деніз Гоф – Лінда Коннолі
  • Кріста Кемпбелл – Венді Коннолі
  • Кейт Форбс – Петті Зіглер
  • Джейсон Девіс – Джеррі Зіглер
  • Майкл Роуз – шериф Муні
  • Ендрю Массетт – доктор Поморськи

Фільм українською: на жаль, немає

Фільм російською:

https://filmix.ac/filmi/triller/132931-stalnaja-strana-2018.html

https://rezka.ag/films/thriller/30606-stalnaya-strana-2018.html

ОПИС

В річці знаходять тіло 10-річного хлопчика. Всі вважають, що він потонув, і мовчки погоджуються забути про цей інцидент. Але Донні таке пояснення не влаштовує. Він починає грати в детектива і намагається провести власне розслідування. Та до Донні ніхто ставиться серйозно. По-перше, він простий сміттяр, а по-друге, має яскраво виражені психологічні проблеми. Але попри цькування і залікування Донні робить свою справу, яку вважає важливою. І це призводить до жахливих відкриттів…

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Стрічку «Темне місце» можна вважати бенефісом Ендрю Скотта, якого ми знаємо за серіалами «Шерлок» та «Містечко» і фільмом «007: Спектр». Всі інші персонажі з’являються в картині буквально в кількох невеличких епізодах. До речі, акторка Брона Во зіграла дружину маніяка Пола Спектора у серіалі «Падіння». Подивитися на неї в іншій ролі з іншою динамікою цікаво.

Скотт грає прекрасно. Його Донні прекрасно усвідомлює свої психічні вади і що про нього думають люди, але не зважає на це. Він має чітке уявлення про те, що добре, а що погано. Донні ввічливий, співчутливий, турботливий. А ще – спостережливий і доволі розумний. Всі ці риси допомагають йому пройти важкий шлях до правди.

Фільм має свою атмосферу. Перед нами – сонне містечко в американській глушині. Те саме темне місце, позбавлене мрій, сподівань, прагнень. Події повільно плинуть, як та річка, в якій знайшли хлопчика. Навіть розв’язка не стає вибухом. Але вона приголомшує і викликає оціпеніння, як у Донні, який весь час повторює: «Це ж просто маленький хлопчик…» І подальші події, з яких прибраний звук і навіть який більш-менш стрімкий рух, просто довершують картину. Очікування поліції на тлі заходу сонця – майже іделічна фінальна сцена.

Попри повільне розгортання сюжету детективна складова картини «Темне місце» достатньо цікава, адже дії Донні не завжди можна передбачити. Спершу він просто відчуває, що щось не так. Але його відчуття базується на кількох хоча і дрібних, та все ж фактах, тож не є безпідставним. І далі ми разом з героєм продовжуємо збирати найдрібніші факти, думки і навіть відчуття оточуючих. Але Донні не тільки думає, він вміє і діяти, причому доволі рішуче, якщо вважає, що справа того варта. При цьому його бажання розібратися – не тільки через нездорову цікавість, як вважають оточуючи. Так він намагається захистити доньку від зла, що може їй загрожувати. А ще – знайти винних у смерті хлопчика. Бо це, здається, нікому не цікаво.

Темне місце
Темне місце
Темне місце
Темне місце
Темне місце
Темне місце

Темне місце
Темне місце

Трейлер: