Містечко

Серіал "Містечко"

Серіал "Містечко"

 

 

 

 

Назва англійською: The Town

Назва російською: Городок

Виробник: ITV, Велика Британія

Рік виробництва: 2012

Кількість сезонів: 1 (3 серії)

Сценарист: Майк Бартлетт

Режисер: Колін Тіга

Актори та ролі:

  • Ендрю Скотт – Марк Ніколс
  • Авігейл Тлалем – Джоді Ніколс
  • Джулія МакКензі – бабуся Бетті
  • Мартін Клунз – мер містечка Лен Робсон
  • Голді Нотай – помічниця мера Шайрін
  • Дуглас Годж – інспектор Кріс Френкс
  • Джерард Кернс – Деніел
  • Шарлотта Райлі – Еліс
  • Каллум Тернер – Ешлі
  • Тобі Регбо – Гаррі

Серіал українською: на жаль, немає

Серіал російською:

https://filmix.ac/seria/drama/57302-gorodok-the-town-serial-2012.html

https://rezka.ag/series/drama/13059-gorodok.html

ОПИС

Марк Ніколс повертається в рідне маленьке містечко через подвійне самогубство батьків. Тепер він – голова родини, і йому доведеться приймати болючі рішення: від вибору трун до опіки над молодшою сестрою та бабусею. А ще йому не дає спокою причина, через яку батьки зробили таку жахливу річ. І хоча всі навкруги, в тому числі й рідні, мають свої логічні пояснення і наполегливо пропонують Марку відпустити та жити далі, він впевнений, що то було вбивство.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

“Містечко” – спокійний, як і саме життя в таких місцях, серіал. Ніякої тривожної музики, різких поворотів сюжету. Все йде, як іде. Життя в містечку практично не змінилося за ті роки, що Марк не був вдома. Всі мешканці зустрічаються та напиваються в єдиному барі. Школярі з двох різних шкіл все ще ворогують. Бійка в барі – більш помітна і обговорювана подія, ніж чиєсь самогубство.

Розгублений, вирваний зі звичного життя і вже чужий в містечку, Марк намагається впоратися зі всім, що на нього звалилося. А ще довести хоч комусь, що батьки не скоювали самогубства. Він чіпляється за знайомі речі та давніх знайомих у намаганні знайти опору, але з цього мало що виходить.

Кожен з Ніколсів переживає біль втрати по-своєму. Джоді, молодша сестра Марка, яка останні 10 років бачила його лише раз на рік, намагається забутися з хлопцями. Бабуся розуміє, що діти занурені у свої переживання, а треба ж ще їсти, тож іде працювати. Згодом з’ясовується, що, здавалося б, чужі люди насправді мають тісний зв’язок з родиною Ніколсів. То, можливо, вони знають більше, ніж говорять?

Цікава історія помічниці мера Шайрін. Вона намагається діяти по совісті, але наступний крок у політичній кар’єрі все ж виявляється більш спокусливим. І хоча наприкінці серіалу вона говорить про зміни, ця промова викликає деякі сумніви.

Серіал “Містечко” зібрав чимало зірок британського телебачення. Ендрю Скотта ми знаємо за “Шерлоком”. Мартін Клунз шикарно зіграв головну роль у проекті 2019 року “Переслідування”. Джулія МакКензі – одна з актрис, що грали міс Марпл у серіалі за романами Агати Крісті. Шарлотта Райлі грала Мей Карлтон у “Гострих козирках”, де працювала разом зі своїм чоловіком Томом Гарді.

Розказана історія має деякі недоліки. Не всі факти гарно поєднані. Наприклад, це стосується фотографії зі спальні. Але якщо заплющити очі на такі дрібниці, вийде гарний міні-серіал для перегляду за один вечір.

Серіал "Містечко"

Серіал "Містечко"

Серіал "Містечко"

Серіал "Містечко"

Серіал "Містечко"

Серіал "Містечко"

Трейлер: на жаль, немає

Автор запису: L Grey