Я, робот

Я, робот

Я, робот

 

 

 

Назва англійською: I, Robot

Назва російською: Я, робот

Виробник: 20th Century Fox

Рік виробництва: 2004

Сценарист: Джефф Вінтар, Аківа Голдсмен, за оповіданнями Айзека Азімова

Режисер: Алекс Прояс

Композитор: Марко Белтрамі

Актори та ролі:

  • Вілл Сміт – детектив Спунер
  • Бріджет Мойнеген – доктор Сьюзен Келвін
  • Брюс Грінвуд – Лоуренс Робертсон
  • Джеймс Кромвелл – доктор Альфред Леннінг
  • Чі МакБрайд – лейтенант Берджін
  • Алан Тьюдік – голос та міміка Санні
  • Фіона Гоган – голос ВІКІ

Фільм українською:

https://uakino.club/filmi/genre-action/210-ya-robot.html

https://kino4ua.net/360-ya-robot.html

http://moviestape.net/katalog_filmiv/bojovyky/9920-ja-robot.html

Фільм російською:

https://filmix.ac/filmi/triller/145-ya-robot-i-robot-2004.html

Фільм з субтитрами українською:

https://toloka.to/t110103

ОПИС

2035 рік. Роботи стали частиною життя людства. Вони є помічниками вдома, а ще замінили собою людей там, де робота важка або не потребує особливих навичок. Роботи підкоряються трьом основним законам. Їхня мета допомагати людині, підкорятися їй і ні в якому разі не шкодити. Та детектив Спунер вважає, що роботи не такі вже чудові істоти. Він впевнений, що робот може вийти з-під контролю і скоїти злочин. І його побоювання виправдовуються, коли його друг доктор Леннінг нібито скоює самогубство. В лабораторії професора Спунер знаходить робота, що не виконує наказів, погрожує людям і тікає! То чи не він вбив Леннінга?

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

На початку 2000-х стрічка «Я, робот» була дуже популярною. Сюжет, може, і не дуже складний, і не надто оригінальний. Але рівень спецефектів на той час вражав. Як не дивно, найбільш вдалим та цікавим виявився персонаж, створений за допомогою комп’ютерної графіки. Голос та міміка обличчя Санні ніби причаровують. За ним хочеться спостерігати, аби побачити, яку емоцію і як проявить робот зараз.

Як вже було сказано, сюжет не надто складний, але події розвиваються достатньо швидко і екшн тримає увагу глядача. До того ж кілька хай і дрібних, але цікавих сюжетних поворотів не дають історії стати вже зовсім примітивною. Відкрите закінчення навіть викликає повагу до сценаристів.

Фанати Айзека Азімова сприйняли стрічку не дуже добре. Зрештою. В ній перемішані кілька оповідань, з яких висмикнуті герої та деякі сюжети. Але шанувальники творчості фантаста вважають, що авторам фільму не вдалося передати глибокі ідеї письменника. Втім, образ Санні схвалюють навіть найсуворіші фани.

Вілл Сміт полюбляє детективний екшн, змішаний з фантастикою. Згадайте, наприклад, «Люди в чорному» чи «Генкок». Бріджет Мойнеген, між іншим, зіграла дружину Джон Віка Гелен. Брюса Грінвуда ми можете пам’ятати за серіалом «Американська історія злочинів: Народ проти О. Джей. Сімпсона». В ньому він зіграв прокурора Гіла Гарцетті. З останніх його кінострічок – «Kingsman: Золоте кільце» та «Секретне досьє». Чі МакБрайд протягом останніх сезонів був в основному касті серіалу «Поліція Гаваїв».

Я, робот
Я, робот
Я, робот
Я, робот
Я, робот
Я, робот

Я, робот
Я, робот

Трейлер: