Вбивства у Пембрукширі – трейлер

Вбивства у Пембрукширі - трейлер

Міні-серіал “Вбивства у Пембрукширі” – один з проєктів британського телебачення, що має дві мети. По-перше, серіал заснований на реальних подіях, як “Сповідь” та “Дес“. По-друге, він показує місцеві події та колорит, як у “Дублінських вбивствах“, але цього разу це Уельс.

У 3 серіях нам розкажуть історію суперінтенданта Стіва Вілкінса, що у 2006 приїздить до Уельсу і починає розслідування нерозкритих справ кінця 80-х. Нові методи ведення розслідування і експертизи, зокрема можливіть перевірки ДНК, дозволяють вийти на вбивцю. Ним, здається, є той, хто ось-ось вийде з в’язниці, де він відсидів термін за програбування. Чи зможе Вілкінс довести причетність Джона Купера до вбивств до того, як той знову забере чиєсь життя?

Важливу роль у пошуках вбивці зіграв журналіст новин телеканалу ITV Джонатан Гілл. Вілкінс співпрацював з ним під час розслідування. Тож не дивно, що серіал виходить саме на цьому каналі.

Суперінтенданта Вілкінса зіграв Люк Еванс (“Алієніст”, “Дівчина в потягу”). Роль Джона Купера дісталася Кіту Аллену, якого ви могли бачити у 2 сезоні серіалу “Марчелла”. Образ Гілла втілив Девід Фінн.

Прем’єра серіалу – 11 січня 2021 року.