Зізнання / Сповідь

Зізнання / Сповідь

Зізнання / Сповідь

 

 

 

Назва англійською: А Сonfession

Назва російською: Признание / Исповедь

Виробник: ITV, Велика Британія

Рік виробництва: 2019

Кількість сезонів: 1 (6 серій)

Сценарист: Джефф Поуп, за книгою Стівена Фулчера «В пошуках серійного вбивці»

Режисер: Пол Ендрю Вільямс

Композитор: Найл Бірн

Актори та ролі:

 • Мартін Фріман – Стівен Фулчер
 • Імельда Стонтон – Карен Едвардс, мати Бетті Годден
 • Шивон Фіннеран – Елейн Пікфорд, мати Шон О’Каллаган
 • Джо Абсолом – Крістофер Голлівелл
 • Пітер Вайт – Чарлі Едвардс
 • Крістофер Фулфорд – Джон Годден
 • Дерек Рідделл – Піт
 • Чарлі Купер – Кевін Ріп
 • Овейн Артур – Шон Меморі
 • Фей МакКівер – Дебора Піч
 • Кейт Ешфілд – Івонн Фулчер

Серіал українською: на жаль, немає

Серіал російською (4 варіанти озвучування):

https://filmix.ac/seria/kriminaly/135999-ispoved-2019.html

https://rezka.ag/series/drama/32114-ispoved-2019.html

Серіал з субтитрами російською:

http://seasonvar.ru/serial-23289-Ispoved__2019.html

ОПИС

«Зізнання / сповідь» – серіал, що розповідає про події, які відбувалися протягом 2011-2016 років у графстві Вілтшир Великої Британії. Рано вранці 19 березня 2011 молода дівчина Шон О’Каллаган вийшла з нічного клубу і пішла додому. І хоча їй було потрібно пройти всього лише кілька кварталів, в свою квартиру вона не повернулася. Вранці хлопець Шон забив на сполох і подав заяву до поліції. Задля пошуків Шон була сформована команда, яку очолив детектив Стів Фулчер. Так доля звела у протистоянні поліцейського та вірогідного серійного вбивцю.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Слоганом серіалу «Зізнання / сповідь» міг би бути вислів «dura lex, sed lex» (закон суворий, але це закон). Багатозначність назви повністю виправдана: це сповідь Стівена Фулчера про те, як він отримав зізнання Крістофера Голлівелла. А глядачам пропонують подумати над питанням, яким має бути закон. Що має бути в пріоритеті, підґрунтям для його створення і функціонування.

Серіал знятий так, що час від часу складається враження, ніби дивишся документальний фільм. Можна сказати, що він умовно поділений на 2 частини. В першій глядачам показують роботу поліції. Як збирають докази, обмірковують можливі варіанти розвитку подій, вираховують злочинця та ловлять його. В другій ми бачимо роботу суду. Які докази і чому приймають чи не приймають, чим керуються в прийнятті рішень. В першій частині глядача охоплює сум через долю молодої дівчини та всіх її рідних. Події другої викликають здивування та шок: чи так може бути?

Історія Стівена Фулчера, якого грає Мартін Фріман, наш любий Ватсон, трагічна. Чим має керуватися детектив, людина? Чинити по совісті чи за статутом? Перед законом всі рівні. Але, можливо, в деяких випадках у жертв має бути трішки більше прав, ніж у підозрюваних? Відповіді на ці питання вам доведеться знайти самим. Для Фулчера справа Голлівелла могла стати тріумфальною, а насправді зруйнувала життя. Поведінка його колишніх колег просто вражає. Він досі не може знайти роботу в Британії і змушений працювати в небезпечному Сомалі.

Неймовірну повагу викликає Карен Едвардс, яка всіма можливими засобами виборювала справедливість для своєї доньки та Фулчера. Цій жінці довелося пройти крізь пекло, і не один раз. Спочатку – через залежність доньки, потім – через її зникнення, ще одне коло – коли тіло знайшли, а потім – заради того, аби вбивця отримав покарання. Імельда Стонтон в цій ролі просто неймовірна!

Оскільки у поліції все ще є чимало матеріалів по справі, можливо, ми ще почуємо про Голлівелла і дізнаємося, чи був правий щодо нього Фулчер.

Зізнання / Сповідь

Зізнання / Сповідь

Зізнання / Сповідь

Зізнання / Сповідь

Зізнання / Сповідь

Зізнання / Сповідь

Трейлер:

Автор запису: L Grey