«Клариса» – трейлер

Клариса - трейлер

Нарешті канал CBS порушив мовчання і оголосив, що «Клариса» виходить на екрани! Розмови про цей проєкт то вщухали, то поновлювалися, і останнім часом здавалося, що його заморозили. Але виявилося, що канал просто перечікував до найкращих часів.

Цей міні-серіал – сіквел до славетної стрічки 1991 року «Мовчання ягнят», в якій слухачку академії ФБР Кларису Старлінг зіграла Джоді Фостер. В серіалі роль вже агента ФБР грає Ребекка Брідс. Ви можете знати її за роллю Ніколь Гордон у «Милих ошуканках», цей персонаж з’являвся у 6 та 7 сезонах.

В серіалі події відбуваються в 1993 році. Клариса працює в Вашингтоні і займається справами, пов’язаними з серійними вбивцями та ґвалтівниками. Також їй доведеться зануритись в особисту історію, частину якої вона розповіла колись Ганнібалу Лектору. Та чи готова нова зустріти власних демонів?

Окрім Ребекки Брідс, в серіалі з’являться Кел Пенн, Нік Сендоу (Джо Капуто у «Помаранчевий – хіт сезону»), Майкл Кадлітц (Джон Купер у серіалі «Південна територія»), Джейн Аткінсон (директор Ерін Штраус у «Мислити як злочинець») та інші.

Продюсерами проєкту є Дженні Ламет та Алекс Куртцман. Останній був продюсером обох стрічок «Ілюзія обману», разом з Роберто Орсі та Джей Джей Абрамсом написав сценарій до «Місія: нездійсненна 3». Також він також доклав руку до серіалів «Шпигунка» і «Поліція Гаваїв».

Прем’єра серіалу «Клариса» запланована на 11 лютого 2021 року. Це буде страшенно цікаво!

А ось перший тізер проєкту:

І трейлер серіалу українською: