Захоплення

Захоплення

Захоплення

 

 

 

 

 

Назва англійською: The Capture

Назва російською: Захват

Виробник: BBC One, Велика Британія

Роки виробництва: з 2019 і дотепер

Кількість сезонів: 1 (6 серій), подовжений на 2-й

Режисер та сценарист: Бен Ченан

Актори та ролі:

 • Голлідей Грейнджер – детектив Рейчел Кері
 • Таллум Тернер – Шон Емері
 • Каван Клеркін – детектив Патрік Флінн
 • Джинні Голдер – детектив Надя Латіф
 • Бен Майлз – коммандер Денні Гарт
 • Лія Вілльямс – Джемма Гарланд
 • Рон Перлман – Френк Напьєр
 • Лора Геддок – Ганна Роберт
 • Баррі Вард – Чарлі Голл
 • Фамке Янссен – Джессіка Мелорі
 • Софія Брун – Карен

Серіал українською: на жаль, немає

Серіал російською:

https://filmix.ac/seria/triller/136030-zahvat-oc-2019.html

https://rezka.ag/series/thriller/32137-zahvat-2019.html

ОПИС

Шон Емері святкував зі своїми друзями та адвокатами виправдання та звільнення після звинувачень у військовому злочині в Афганістані. Зранку його знову арештовують і звинувачують у викрадення Ганни Робертс – одного з його адвокатів. Шон твердить, що нічого такого не робив. Але йому показують відеозапис камери спостереження, де момент викрадення чітко видно. Попре це Шон продовжує наполягати, що не скоював злочину. Чи дійсно це так або він вправний злодій? З’ясувати це доведеться детективу Рейчел Кері, для якої робота у відділку – лише щаблина до кар’єри у департаменті розвідки. Те, що стане відомо під час розслідування, змінить уяву про світ і героїв, і глядачів серіалу «Захоплення».

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Перше бажання після перегляду «Захоплення» – видалити всі профілі у соцмережах. Друге – розуміння, що вже надто пізно. А ще думки про те, що відтепер не можна довіряти будь-якій інформації. І це насправді жахає.

Скоріше за все, 6 серій ви подивитеся на одному диханні, адже серіал дійсно захоплює. Головна інтрига буде тримати до останнього. Віра у справедливість і правильні вчинки – теж. Але з’ясується, що у різних людей різне уявлення про це. І проблема, яка постане наприкінці серіалу перед Рейчел, насправді немає однозначного рішення. Це все ті самі вічні питання: чи можна пожертвувати меншістю заради більшості, чи є презумпція невинуватості абсолютною, чи можна використовувати незаконні методи заради блага суспільства? Творці серіалу навмисно показують ситуації, де неймовірно складно надати однозначну відповідь. А фраза наприкінці «Ми всі на війні» взагалі лякає. Але постає питання: чи не спецслужби створили і підтримують цію війни, причому вважають за потрібне бачити ворога абсолютно в кожному?

З Голлідей Грейнджер ми добре знайомі за серіалом «Страйк». Каллума Тернера ви могли бачити у серіалі «Містечко». На цього актора варто звернути увагу, він має неабиякий потенціал. За роль в «Захопленні» він був номінований на BAFTA. Взагалі акторський склад підібраний дуже ретельно, кожен на своєму місці. Особливо варто відзначити Рона Перлмана, єдиного американця серед британців, що підкреслено, але не занадто.

«Захоплення» отримало неймовірне визнання критиків і глядачів. Майже рік про продовження практично не говорили. І ось нарешті було оголошено, що на нас чекає другий сезон. Будемо сподіватися, що він зможе втримати планку першого.

Захоплення

Захоплення

Захоплення

Захоплення

Захоплення

Захоплення

Захоплення

Трейлер: