Той, хто вбиває

 

 

Назва датською: Den som dræber

Назва російською: Тот, кто убивает

Виробник: TV2, Данія

Роки виробництва: 2011-2012

Кількість сезонів: 1 (6 фільмів)

Ідея: Елсбет Егхольм

Актори та ролі:

  • Лаура Бах – старший інспектор Катрін Ріс Йєсен
  • Якоб Седергрен – доктор Томас Шеффер
  • Ларс Міккельсон – начальник відділку Магнус Бісгаард
  • Фредерик Мелдан Норгаард – старший інспектор Стиг Молбек
  • Ларке Вінтер Андерсен – криміналіст Міа Фогельсанг
  • Ібен Дорнер – Бенедикта Шеффер

Серіал українською: на жаль, немає

Серіал російською:

https://filmix.ac/seria/triller/66264-tot-kto-ubivaet-den-som-draeber-serial-2011.html

https://rezka.ag/series/thriller/23694-tot-kto-ubivaet-2011.html

ОПИС

Карін – молода і талановита слідча відділу вбивств Копенгагена. Хоча їй ще бракує досвіду та стриманості, вона готова проводити весь час на роботі, аби розкрити справу. І хоче працювати лише з найкращими. Тому залучає в команду судового психолога Томаса Шеффера. Його розум та стриманий характер врівноважують Катрін та дають їй підтримку. Головне в цій роботі – випередити вбивцю, аби він не встиг нанести черговий удар.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

«Той, хто вбиває» має всі притаманні іншим скандинавським серіалам риси: жорстокі вбивства, нестандартні характери, туманну нордичну атмосферу. Але разом з тим йому дещо не вистачає оригінальності. Він вийшов в один рік з «Мостом», але явно програв йому. При цьому в сюжетах можна побачити мотиви історій, розказаних в «Мислити як злочинець» або «Вбивство». Але якщо ви шанувальник скандинавських детективів, цей серіал все одно вам сподобається.

Практично завжди головна цінність скандинавських проєктів – акторський склад. Запальну слідчу Лаура Бах зіграла непогано. Ларса Міккельсона ми бачили у серіалі «Шерлок» – там він чудово зіграв огидного Чарлза Огастеса Магнуссена. Якоб Седергрен за рік до цього проєкту почав зніматися в надуспішному на батьківщині і більш цікавому серіалі «Вбивства на Сандхамні». Також в одній із серій глядач побачить Кіма Бодніа, зірку «Мосту».

Через те, що серіал не мав успіху в Данії, хоча був проданий в чимало країн і став успішним в Великій Британії та Німеччині, другий сезон не знімали. Аби завершити сюжетні лінії, в 2012-му зняли художній фільм, який зараз йде як 6-й в серіалі. Концепція була продана американцям, які зняли свій серіал з такою ж назвою, але його також закрили після одного сезону. В 2019 році інший скандинавський канал перезапустив «Той, хто вбиває», але спроба знову ж таки виявилася не дуже вдалою. Тим не менш, свої шанувальники є у всіх вищезгаданих частин франшизи. Скласти свою думку про них безперечно варто.

До речі, назва серіалу – це початок одієї зі статей Кримінального кодексу Данії: “Той, хто вбиває іншого, карається за вчинення вбивства позбавленням волі від 5 років до довічного ув’язнення”.

Той, хто вбиває 2011

Той, хто вбиває 2011

Той, хто вбиває 2011

Той, хто вбиває 2011

Той, хто вбиває 2011

Той, хто вбиває 2011

Трейлер: