Сини анархії

сини анархії

Сини анархії

 

 

 

 

Назва англійською: Sons of Anarchy

Назва російською: Сыны анархии / Дети анархии

Виробник: FX Prodactions, США

Роки виробництва: 2008-2014

Кількість сезонів: 7 (92 серії)

Автор ідеї: Курт Саттер

Композитор: Джон Тілі – молодший

Актори та ролі:

  • Чарлі Ганнем – Джексон Теллер, «Джекс»
  • Меггі Сіфф – Тара Ноулз
  • Рон Перлман – Кларенс Мороу, «Клей»
  • Кеті Сагал – Джемма Теллер Мороу
  • Кім Коутс – Тіг Треджер
  • Томмі Фленаган – Філіп Телфорд, «Пир»
  • Марк Бун Джуніор – Робер Мансон, «Боббі»
  • Тео Россі – Хуан-Карлос Ортіс, «Спритний»
  • Райан Герст – Гаррі Вінстон, «Рудий»
  • Дейтон Каллі – Вейн Ансер та інші.

Серіал українською (на жаль, є лише 2-й сезон):

https://uafilm.pro/8754-sini-anarhyi.html

Серіал російською:

http://moviestape.net/katalog_serialiv/dramy/1345-sini-anarxiyi.html

ОПИС

Це один із культових американських телесеріалів останніх років, який розкриває інший бік кримінального життя – будні не тих, хто ловить злочинців, а тих, кого ловлять. У центрі сюжету життя членів кримінального байкерського клубу «Сини анархії». На відміну від звичних нам об’єднань чоловіків, яких пов’язує спільна любов до подорожей на мотоциклах, в США такі клуби нерідко бувають справжніми бандами. Саме кримінальними махінаціями й займаються «Сини». Вони живуть у невеличкому провінційному містечку, яке носить красномовну назву Чармінг (в перекладі з англійської – «чарівний»).

Байкери заключили з місцевим шерифом неофіційний пакт про те, що їм не заважають робити їх сумнівні справи, а вони за це не допустять, аби містечко з чарівного перетворилося на бандитський притон з горами наркотиків й натовпами повій. Проте справи з підпільним продажем зброї, якими займаються «Сини», стають дедалі небезпечнішими, і молодий віце-президент клубу Джекс Теллер замислюються над тим, як звести своїх друзів-байкерів з кримінально шляху. Проте він зіштовхується зі спротивом не тільки президента клубу, який до того ж його вітчим, але й рідної матері.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Історія кримінального байкерського клубу захоплює глядача буквально з перших же хвилин пілотної серії першого сезону. Дуже закручений сюжет, який стає дедалі захопливішим з кожним новим сезоном, в деяких моментах майже перехоплює дихання. І хоча декілька основних сюжетних ліній дещо нагадують шекспірівського «Гамлета» або одну з давньогрецьких трагедій, від того навіть цікавіше побачити, як їх зіграють актори. А акторська гра неперевершена! Критики особливо підкреслювали гру й перевтілення Кеті Сагал, що зіграла роль головної жінки в клубі. Але треба зауважити, що весь каст серіалу «Сини анархії» – це великі таланти й майстри своєї справи. Наприклад, Чарлі Ганнем чудово перевтілився у дуже стриманого помічника наркобарона у чорній кримінальній комедії Гая Річі «Джентльмени», а Мегі Сіфф грає одну з головних ролей у надуспішному серіалі «Мільярди».

Серіал "Сини анархії"

Серіал "Сини анархії"

Серіал "Сини анархії"

Серіал "Сини анархії"

Серіал "Сини анархії"

Серіал "Сини анархії"

Трейлер:

Автор запису: May Sky