Джентльмени

Джентльмени

Джентльмени

 

 

 

Назва англійською: The Gentlemen

Назва російською: Джентльмены

Виробник: Miramax Films

Рік виробництва: 2019

Сценаристи: Гай Річі, Айван Аткінсон, Марн Девіс

Режисер: Гай Річі

Композитор: Крістофер Бенстід

Актори та ролі:

  • Меттью МакКонахі – Мікі Пірсон
  • Чарлі Ганнем – Реймонд
  • Г’ю Грант – Флетчер
  • Колін Фаррелл – тренер
  • Мішель Докері – Розалінд Пірсон
  • Джеремі Стронг – Меттью Бергер
  • Генрі Голдінг – Нелюдь
  • Едді Марсен – Великий Дейв

Фільм українською:

https://kinoukr.com/4129-dzhentlmeny.html

https://uakino.club/filmi/10643-dzhentlmeni.html

https://kino4ua.net/2494-dzhentlmeni.html

Фільм російською:

https://filmix.ac/filmi/kriminaly/139029-dzhentelmenys_2020.html

ОПИС

Мікі Пірсон, володар успішного наркобізнесу, вирішив відійти від справ. Він ретельно обрав людину, якій пропонує придбати своє ідеально налаштоване і надприбуткове підприємство. Але відразу після цього у гру починають лізти інші бажаючі відхопити ласий шмат. Бізнес починає розвалюватися на очах, а самого Мікі намагаються вбити. Та ще й пронира-журналіст вдається до шантажу. Але Мікі так просто не здасться. Свою репутацію – найголовніший скарб в його бізнесі – він буде відстоювати до останнього.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

«Джентльмени» – звичайно ж, сатирична комедія, як любить Гай Річі. Саме це слово в фільмі відображає кілька сенсів. Джентльмени асоціюються у всього світу з Британією, тож події розгортаються в Лондоні. Сам Пірсон – американець, але вчився в Оксфорді. Там він швидко зрозумів, що саме на британських джентльменах, гордих, але бідних, можна непогано заробити. Для цього, звісно, треба стати доволі схожим на них, аби мілордам було не дуже огидно потискати йому руку.

Свій бізнес Мікі також вважає джентльменським. Він каже: «Я продаю благородну травичку, яка нікому не шкодить, не забирає життя, лише робить його трохи кращим, веселішим. А ви своєю важкою синтетичною наркотою несете руйнацію та смерть». І погодьтеся, після таких слів дійсно починаєш якось приязно ставитися до Пірсона.

Джентльменська поведінка і у помічника Мікі Рея. Стриманий, спокійний, закритий. При цьому якийсь домашній, особливо в тому кумедному кардигані. Він вважає, що все можна вирішити, просто поговоривши. Але якщо переговори ні до чого не ведуть – діє, не вагаючись. Ганнем вже грав гангстера у надуспішному британському серіалі «Сини анархії», і там його персонаж зовсім інший.

Навіть тренер у виконанні Коліна Фаррелла поводиться по-джентльменські. Першим не нападає. Вчить своїх хлопців спочатку думати, потім діяти. Добре розуміє закони світу криміналу, тому відразу пропонує угоду і трішки закидає Рею, коли доводиться допомогти вчетверте, хоча мова була про три рази. Хлопці його поки не джентльмени, а дикі підлітки, що хочуть свою хвилину слави на YouTube. Але з таким тренером у них є всі шанси вийти в люди.

Єдиний з британців, хто поводиться не по-джентльменські, – це репортер Флетчер. Чарівний мерзотник – головне амплуа Г’ю Гранта, тож він у своїй стихії. На те, які він поступово розкручує сюжет, намагаючись видурити собі грошенят та позалицятися до Рея, цікаво і кумедно дивитись.

«Джентльмени» – найуспішніший фільм Гая Річі з моменту виходу «Карти, гроші, два стволи». Тож якщо є бажання насолодитися фірмовим авторським гумором, дивіться обов’язково!

ЦІКАВІ ФАКТИ

Персонаж Коліна Фаррелла настільки сподобався публіці, що люди почали шукати такі спортивні костюми, як у нього. Британський бренд одягу Lonsdale вловив тренд і випустив костюми у продаж.

Для Чарлі Ганнема та Г’ю Гранта це вже друга співпраця з режисером. Перший знявся в його стрічці «Меч короля Артура», другий з’явився в «Агентах А.Н.К.Л.».

Джентльмени

Джентльмени

Джентльмени

Джентльмени

Джентльмени

Джентльмени

Джентльмени

Джентльмени

Трейлер:

Про зйомки фільму: