Мільярди

Серіал "Мільярди"

Серіал "Мільярди"

 

 

 

 

Назва англійською: Billions

Назва російською: Миллиарды

Виробник: Showtime, США

Рік виробництва: з 2016 і дотепер

Кількість сезонів: триває показ 5-го, продовжений на 6-й

Автори ідеї: Брайан Коппельман, Девід Левін, Ендрю Росс Соркін

Актори та ролі:

 • Пол Джаматті — прокурор Південного округу Нью-Йорка Чак Роадс
 • Деміен Льюїс – мільярдер Боббі Аксельрод
 • Меггі Сіфф – психолог Венді Роадс, дружина Чака, найкраща подруга Боббі
 • Малін Акерман – дружина Боббі Аксельрода Лара
 • Тобі Леонард Мур – помічник прокурора Брайан Конерті
 • Девід Костабайл – «права рука» Боббі Аксельрода Майк Вагнер
 • Кондола Рашад − помічниця прокурора Кейт Захер
 • Джеффрі Деманн − Чарльз Роадс-старший
 • Келлі Окойн – Білл Стерн
 • Азія Кейт Діллон – Тейлор Амбер Мейсон
 • Коррі Столл – Майкл Томас Прінс

Серіал українською:

https://uaserials.pro/1222-milyardi.html

https://rezka.ag/series/drama/11497-milliardy-2016.html

Серіал російською:

https://film-ua.com/159-milyardi.html

http://moviestape.net/katalog_serialiv/dramy/8181-miljardy.html

http://kinanema.net/load/seriali/miljardi_1_sezon_1_serija/116-1-0-7559

ОПИС

Серіал «Мільярди» знайомить нас із напруженим життям у жвавих нью-йоркських джунглях зі скла й металу. Тут панують хижі трейдери, брокери, фінансисти й блискучі юристи. Головні події серіалу розгортаються навколо відчайдушного мільярдера, голови хедж-фонду Боббі Аксельрода, що зумів збагатитися на трагедії, яка струсонула весь світ. Його яскравою постаттю зацікавлюється поважний прокурор Чак Роадс. Він відомий тим, що завжди виграє у судах і ніколи не відпускає своєї жертви, доки та не опиниться за ґратами.

Гостроти ситуації додає той факт, що у справі є відкритий конфлікт інтересів. Дружина Чака працює на Боббі, ба навіть більше − вона найкраща подруга і радниця мільярдера. Чак Роадс починає розплутувати ймовірні фінансові махінації Аксельрода, даючи старт ризикованій грі, через яку можуть постраждати його подружнє життя та кар’єра.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Драматичний серіал з детективними елементами «Мільярди» на початку зацікавив актрисою Меггі Сіфф. Було цікаво побачити, як склалася її кар’єра після закінчення роботи у «Синах анархії», що її прославили. Зацікавленості додали такі відомий персони, як режисер Ніл Бергер і сценарист Ендрю Росс Соркін. Зважаючи на їхню причетність до створення серіалу, можна було сподіватися на якісний телевізійний продукт. І ці припущення цілковито справдилися. Серіал вийшов дійсно дуже цікавим і динамічним.

Гра акторів, які виконують ролі головних антагоністів, на висоті. Сценаристи доклали максимум зусиль для того, аби Полу Джаматті та Деміену Льюїсу, зірці «Батьківщини», було де проявити свої розгалужені таланти. Перед глядачами розгортається заплутаний світ фінансових махінацій, докази яких майже неможливо отримати у законному порядку. Фінансовому генію доводиться докладати неймовірних зусиль для того, аби скинути зі свого «хвоста» прискіпливого прокурора. А той ладен сам порушувати закон, аби розорити й кинути за ґрати нахабного мільярдера.

Яскраво виглядають і виконавиці головних жіночих ролей Меггі Сіфф та Малін Акерман. Вони переконливо передають складність та багатогранність їхніх героїнь. Між ними розгортається своя битва, адже обидві вродливі й владні, і кожна вважає, що тільки вона може впливати на Аксельрода. У підсумку, всій команді серіалу «Мільярди» вдалося зробити якісний продукт, який хочеться дивитися.

Серіал "Мільярди"

Серіал "Мільярди"

Серіал "Мільярди"

Серіал "Мільярди"

Серіал "Мільярди"

Серіал "Мільярди"

Трейлер:

Автор запису: May Sky