Суто англійські вбивства

Суто англійські вбивства

 

 

 

 

 

Назва англійською: Midsomer murders

Назва російською: Чисто английские убийства

Виробник: ITV

Роки виробництва: з 1997 і дотепер

Кількість сезонів: 22 (129 серій)

Ідея: Ентоні Горовіц, Дуглас Воткінсон, заснований на персонажах творів Керолін Грем

Актори та ролі:

 • Джон Неттлз – головний інспектор Том Барнабі
 • Джейн Ваймарк – Джойс Барнабі
 • Лора Говард – Каллі Барнабі
 • Деніел Кейсі – сержант Гевін Трой
 • Джон Гопкінс – сержант Деніел Скотт
 • Джейсон Г’юз – сержант Бен Джонс
 • Кірсті Діллон – констебль Гейл Стівенс
 • Баррі Джексон – доктор Баллард
 • Тобі Джонс – доктор Пітерсон
 • Ніл Даджен – головний інспектор Джон Барнабі
 • Фіона Долман – Сара Барнабі
 • Гвілім Лі – сержант Чарлі Нельсон
 • Нік Гендрікс – сержант Джеймі Вінтер
 • Тамзін Меллісон – доктор Вілдінг
 • Манджиндер Вірк – доктор Керімор
 • Аннет Бедленд – доктор Перкінс

Серіал українською (перекладено лише 20 сезонів):

https://uaserials.pro/1476-suto-angliyski-vbivstva.html

https://kino4ua.com/3165-suto-anglysk-vbivstva-1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-sezon.html

https://eneyida.tv/3935-suto-angliyski-vbyvstva.html

Серіал російською:

https://rezka.ag/series/drama/13052-chisto-angliyskie-ubiystva-1997.html#t:271-s:1-e:1

https://filmix.ac/seria/drama/8397-mm-chisto-angliyskie-ubiystva-2017.html

ОПИС

Графство Мідсомер видається спокійним красивим місцем, де всі живуть у мирі та злагоді. Люди працюють, ходять до пабу, збираються на маленькі місцеві фестивалі, добре знають одне одного і завжди привітні. Але це лише на перший погляд! Адже Мідсомер має репутацію графства, де постійно когось вбивають. Розслідуваннями займається поліція Костона, головного містечка графства. Сама там працює інспектор Том Барнабі, а згодом і його кузен Джон. Разом з вірними помічниками – сержантами та за підтримки експертів-патологоанатомів Барнабі завжди викривають вбивць.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Мідсомер – це осередок традиційної Британії з її невеличкими селищами, в яких будиночки з чарівними садочками і головна вулиця з єдиним пабом. Іделічна місцина майже з романів Агати Крісті про міс Марпл. Цей трішки старомодний шарм і є однією з ознак і окрас серіалу.

Більшість серій має однакову схему: злочинець вбиває жертву, яку планував. Решта загиблих – супутні втрати, так би мовити. Це ті, хто випадково щось чув чи бачив, або здогадався, або неочікувано теж став перешкодою на шляху до мети вбивці. Чимало злочинів ґрунтується на відносинах між аристократами і простим людом. І те, що навіть у 21 столітті такі упередження і ставлення існують, дивує. Є цікаві справи, пов’язані з життям кількох поколінь, і в них легко заплутатися між героями. Деякі вбивства доволі жорстокі, але надмірної безглуздої різанини тут немає.

Серіал «Суто англійські вбивства» можна вважати антологією, що демонструє розвиток життя в Британії. За 22 роки ми бачимо, як змінюються ці маленькі містечка. Деякі занепадають, деякі перебудовуються, якісь об’єднуються. Ми бачимо, як змінюються методи розслідування: використання гаджетів, більш детальні експертизи, застосування аналізу ДНК тощо. Ми можемо прослідкувати, як змінювалась мода – в одязі, зачісках, автомобілях, навіть розвагах. Та й відносини між людьми зазнали значних змін. І це теж одна з цікавинок серіалу.

Варто віддати належне акторському складу. Обидва Барнабі – цікаві, мають свій характер, але в них є і спільні риси. Всі сержанти, з якими працюють інспектори, теж різнопланові. В кожного є риса, яка відрізняє персонажа від інших. Всі вони живі, цікаві, наповнені. І за це велика дяка акторам.

Більшість акторів, що знімалися в серіалі «Суто англійські вбивства», мало відомі за межами Великої Британії. Але деяких сучасних зірок ви таки можете тут побачити. Це, наприклад, Орландо Блум («Пірати Карибського моря», «Карнівал Роу»), Сем Г’юен («Чужоземка», «Шпигун, який мене кинув»), Олівія Колман («Бордчорч», «Нічний адміністратор»), Генрі Кавілл («Агенти А.Н.К.Л.», «Енола Голмс»). Варто зазначити, що одним з творців серіалу є ентоні Горовіц, що подарував нам чудовий серіал «Війна Фойла». Якщо ж говорити про акторів основного складу, то в 2021 році ви могли бачити Джейсона Г’юза в серіалі «Пакт». Також він і Нік Гендрікс знімалися у серіалі «Марчелла».

Суто англійські вбивства

Суто англійські вбивства
Суто англійські вбивства

Суто англійські вбивства

Суто англійські вбивства

Суто англійські вбивства

Трейлер: