Нічний адміністратор

Нічний адміністратор

нічний адміністратор

 

 

 

Назва англійською: The Night Manager

Назва російською: Ночной администратор

Виробник: ВВС, Велика Британія, США

Рік: 2016

Кількість сезонів: 1 (6 серій)

Режисер: Сюзанна Бір

Сценарист: Девід Карр, за романом Джона Ле Карре

Композитор: Віктор Рейєс

Актори та ролі:

  • Том Гіддлстон – Джонатан Пайн
  • Г’ю Лорі – Річард Ропер
  • Олівія Колман – Анжела Берр
  • Том Голландер – Коркоран
  • Елізабет Дебікі – Джед

Серіал українською:

http://moviestape.net/katalog_serialiv/dramy/8299-nchniy-administrator.html

http://uaserials.pro/241-nchniy-admnstrator-mini-serial.html

Серіал російською:

http://kinanema.net/load/seriali/nichnij_administrator_1_sezon_1_serija/116-1-0-8246

Серіал з субтитрами українською:

https://toloka.to/t77100

ОПИС

Нічний адміністратор одного з престижних готелів Каїру Джонатан Пайн випадково отримав документи, що свідчать про причетність мільярдера Річарда Ропера до торгівлі зброєю та наркотиками. Пайн передає документи приятелеві у британському посольстві. Через деякий час із Джонатаном зв’язується Анжела Берр, керівник таємної групи розвідки, що давно веде спостереження за Ропером і хоче піймати його на гарячому. Пайн, колишній військовий, погоджується працювати під прикриттям, щоб проникнути у злочинний синдикат Ропера та допомогти здолати його. Але потрапити у найближче оточення мільярдера дуже непросто. Та й знаходитись поряд з «найгіршою людиною на землі» небезпечно. А ще не завжди зрозуміло, де вороги, а де друзі і кому можна довіряти. Досягти мети і не втратити при цьому себе – ось головні завдання Пайна.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

“Нічний адміністратор” – роман, написаний Джоном Ле Карре у 1993 році. Книга не втратила актуальності і до сьогодні, і це трішки лякає. Невже нічого не змінюється? Погані хлопці так само розповсюджують біль та смерть, а хороших занадто мало, щоб їм перешкодити. До того ж серед тих, хто має бути на боці добра, чимало зрадників та подвійних агентів. І побороти корупцію, здається, неможливо…

Але все ж таки в даному випадку на нас чекає гарне завершення історії. Хеппі-ендом таке назвати важко, однак справедливість буде встановлена. Відмінний шпигунський трилер, боротьба не м’язів, а розумів, зіткнення двох сильних особистостей, двох чудових акторів. Усі другорядні персонажі, яких, до речі, небагато, запам’ятовуються, кожен має свій вплив на історію, який іноді розумієш, тільки додивившись серіал до кінця. І саме тому його хочеться відразу передивитися знову. А деякі фрази з нього виставити як статуси у соцмережах.

Протистояння Ропера та Пайна не було б таки цікавим, якби не чудова гра акторів – Г’ю Лорі та Тома Гіддлстона. Особливо варто відзначити гру Олівії Колман, вже знайомої глядачам за роллю в серіалі “Бродчорч”. За обидві роботи актриса отримала високі нагороди – BAFTA та “Золотий глобус”. Останню з нагород також отримали Гіддлстон і Лорі.

Серіал "Нічний адміністратор"

Серіал "Нічний адміністратор"

Серіал "Нічний адміністратор"

Серіал "Нічний адміністратор"

Серіал "Нічний адміністратор"

Серіал "Нічний адміністратор"

Трейлер:

Автор запису: L Grey