Грейс

Грейс

 

 

 

 

Назва англійською: Grace

Назва російською: Инспектор Рой Грейс

Виробник: ITV, Велика Британія

Рік виробництва: 2021

Кількість сезонів: 1 (2 серії), подовжений на 2-й

Ідея та сценарій: Рассел Льюїс, за романами Пітера Джеймса

Актори та ролі:

  • Джон Сімм – інспектор Рой Грейс
  • Річі Кемпбелл – детектив Глен Бренсон
  • Рекі Айола – помічник головного констебля Елісон Воспер
  • Лора Елфінстон – детектив Белла Мой
  • Амака Окафор – Ей Джей Ботвуд
  • Бред Моррісон – детектив Нік Ніколл
  • Едріан Роулінс – Гаррі Фрейм

Серіал українською:

https://uaserials.pro/3794-greys.html

https://uakino.club/seriesss/drama_series/11877-detektiv-roy-greys-reys.html

https://rezka.ag/series/drama/38140-detektiv-roy-greys-2021.html

Серіал російською:

https://filmix.ac/seria/drama/149798-detektiv-roy-greys-2021.html

ОПИС

Парубоча вечірка закінчилася погано: компанія потрапила в жахливу аварію. Троє загинули відразу, один потрапив у лікарню. Але з’ясовується, що нареченого ніде немає. Куди подівся чоловік? Може, він не сів у це авто? Чи після аварії, дезорієнтований, пішов шукати допомогу та загубився? А може, вирішив таким чином зникнути і почати нове життя? Глен Бренсон, якому доручили розслідування, долучає до нього старого друга Роя Грейса. Той чимало знає про такі справи, адже саме вони – його спеціалізація. Експертом у цьому він став після того, як кілька років тому зникла його дружина…

Зак Брайс хотів як краще: повернути диск людині, яка його загубила. Але, на жаль, спочатку він з дружиною вирішив той диск переглянути. А там – вбивство… І тепер на Брайсів чекає те саме. Звісно, якщо Грейс не допоможе. А він цікавиться рештками, що знайшли у полі, і бачить зв’язок…

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

«Грейс» має всі шанси стати нашою наступною улюбленою детективною драмою, створеною британцями. Це виважений і навіть витончений проєкт. Чудові актори, гарний сценарій, цікава операторська робота. Ніякої надмірності, надриву, біганини, стрілянини. Це робота мозку і душі. Збір доказів, аналіз, роздуми, а ще – відчуття та інтуїція. При цьому серіал аж ніяк не нудний. Кожні 10-15 хвилин точка зору на події чи якогось героя змінюється, і ви маєте переоцінити висновки, до яких вже прийшли.

Тож доволі довго незрозуміло, хто і чому зробив таке з Майклом Ньюардом. Коли ж вам показують, що сталося, весь подальший фільм ви хіба що не молитеся, аби детективи встигли вчасно. І це реальний адреналін!

До речі, події відбуваються в Брайтоні та навколо нього, тож краєвиди цього легендарного міста і узбережжя потішать глядачів.

Джон Сімм добре відомий шанувальникам детективів. Серед його останніх робіт – серіали «Незнайомці» та «Мужність». Річі Кемпбелл знімався у «Вістінгу» та «Брехуні».

«Грейс» є адаптацією романів відомого британського письменника Пітера Джеймса. Серіал отримав високі рейтинги, тож був подовжений на 2 сезон, в якому будуть вже три фільми. На сьогодні Джеймс видав про детектива Грейса 16 романів. На жаль, українською вони не перекладалися, але 14 з них перекладені російською і доступні в онлайн-бібліотеках.

Творцем серіалу є Рассел Льюїс, що створив улюблений багатьма «Індевор», або «Молодий Морс». В обох проєктах він особисто писав сценарії до всіх серій. Також Льюїс адаптував один з романів Агати Крісті про міс Марпл для серіалу з Джулією МакКензі.

Грейс
Грейс
Грейс
Грейс
Грейс

Трейлер: