Босх

Серіал Босх

Серіал Босх

 

 

 

 

 

Назва російською: Босх

Виробник: Amazon Prime Video, США

Роки виробництва: з 2014 і дотепер

Кількість сезонів: 6 (60 серій), подовжений на 7-й, фінальний

Ідея: Ерік Овермайєр, базується на книгах Майкла Коннеллі

Актори та ролі:

 • Тітус Веллівер – детектив Ієронім «Гаррі» Босх
 • Джеймі Гектор – детектив Джеррі Едгар
 • Емі Акіно – лейтенант Грейс Біллетс
 • Ленс Реддік – шеф поліції Ірвін Ірвінг
 • Медісон Лінц – Медді Босх, дочка Гаррі
 • Сара Кларк – Елеанор Віш, колишня дружина Гаррі
 • Стівен Калп – окружний прокурор Лос-Анджелеса
 • Грегорі Скотт Каммінс – детектив Мур
 • Трой Еванс – детектив Джонсон
 • Скот Клейс – сержант Манкевич
 • Мімі Роджерс – Хані Чендлер
 • Деджі ЛаРей – сержант Джуліус Еджвуд
 • Джері Раян – Вероніка Аллен
 • Пол Кальдерон – детектив Сантьяго Робертсон

Серіал українською (на жаль, лише 1-й сезон):

https://uaserials.pro/657-detektiv-bosh-sezon-1.html

https://kino4ua.net/2568-detektiv-bosh-1-2-3-4-5-6-7-sezon.html

Серіал російською:

http://moviestape.net/katalog_serialiv/detektyvy/12273-detektiv-bosh.html

https://filmix.ac/seria/drama/85138-detektiv-bosh-serial-2017.html

Серіал з субтитрами (всі сезони, окрім 3-го):

http://seasonvar.ru/serial-8725-Bosch-1-season.html

ОПИС

Гаррі Босх – детектив відділу вбивств відділення поліції Лос-Анджелесу. Разом з напарником Джеррі Едгаром йому доводиться розслідувати різні справи. Деякі з них пов’язані з політикою, деякі – зі знаменитостями. А ще є ті, що пов’язані з самим Босхом, як от смерть його матері. Більшість вважає, що характер у Гаррі паскудний, але справу він знає відмінно. І якщо вже взяв слід, то не відчепиться, навіть якщо буде наказ з гори зробити це.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Серіал «Босх» – екранізація книг відомого американського письменник Майкла Коннеллі. Наразі вийшла 21 книга, 12 з них стали основою для сюжетів сезонів. Варто відмітити, що екранізуються вони не за порядком. До речі, письменник грає самого себе в серіалі «Касл» – він один з чотирьох інших авторів детективів, з якими Касл грає в покер.

Цей серіал – не просто про розслідування злочинів. В ньому, як і в книгах Коннеллі, багато гострих соціальних проблем. Політичні ігри між прокуратурою та поліцією. Проблеми всередині поліції: хабарництво, махінації з доказами, гендерна та расова дискримінація, жорстокість. Чимало уваги приділено тому, що для багатих та знаменитих діють інші закони. Що субординація може стати інструментом приниження, зневаги, навіть потребувати порушувати закон. Інші болі сучасності, що показані у «Босху» – жорстокість в родині, проблеми з працевлаштуванням, кібербезпека, незахищеність деяких верств населення.

Тітус Веллівер, якого ви могли бачити у 2 і 3 сезонах «Синів анархії» та гостьових ролях в безлічі детективних серіалів, створив цікавий образ. З одного боку, його Гаррі – жорсткий і часом навість жорстокий. Відданий роботі настільки, що може легко забути про все і всіх, навіть про власну дитину. Але він має гостре відчуття справедливості, готовий боротися за знедолених, шукати правду для зневірених. При цьому серце в нього добре, але Гаррі ховає його, бо настраждався в юності.

Також варто звернути увагу на шефа поліції Ірвінга у виконанні Ленса Реддіка. Неймовірно суперечлива фігура, Ірвінга зграє за своїми власними правилами. Іноді він готовий битися за своїх хлопців, а іноді без сумнівів кидає їх на поживу іншим службам чи суспільству. Втім це чоловік, який не боїться важких рішень і вміє нести відповідальність, чого, погодьтесь, не вистачає багатьом чиновникам.

Серіал Босх

Серіал Босх

Серіал Босх

Серіал Босх

Серіал Босх

Серіал Босх

Трейлер: