Тілоохоронець кілера

Тілоохоронець кілера

Тілоохоронець кілера

 

 

 

 

Назва англійською: The Hitman’s Bodyguard

Назва російською: Телохранитель киллера

Виробник: Summit Entertainment, США

Рік виробництва: 2017

Режисер: Патрік Г’юз

Сценарист: Том О’Коннор

Композитор: Атлі Ерварссон

Актори та ролі:

  • Раян Рейнольдс – тілоохоронець Майкл Брайс
  • Семюел Л. Джексон – найманий вбивця Даріус Кінкейд
  • Гері Олдмен – жорстокий диктатор однієї з країн Східної Європи Владислав Духович
  • Елоді Юнг – агент Інтерполу Амелія Руссел
  • Сальма Гайєк – Соня, дружина Кінкейда
  • Юрій Колокольніков – Іван, лідер найманців, що працюють на Духовича

Фільм українською:

http://moviestape.net/katalog_filmiv/bojovyky/9836-tloohoronec-klera.html

https://kino4ua.net/315-tloohoronec-klera.html

Фільм російською:

https://rezka.ag/films/action/24675-telohranitel-killera-2017.html

https://filmix.ac/filmi/boevik/118143-telohranitel-killera-2017.html

ОПИС

В Гаазі судять Владислава Духовича, який за часів свого правління однією з країн Східної Європи згубив чимало народу. Біда в тому, що всі свідки його злочинів або відмовляються свідчити, або мертві. Однак є найманий вбивця Даріус Кінкейд, якого піймав Інтерпол. Колись Духович наймав Кінкейда, тому той може дати проти диктатора свідчення. Даріус іде на угоду, аби визволити з тюрми дружину Соню, яку Інтерпол тримає, щоб мати вплив на нього.

Тепер потрібно перевезти Кінкейда з Лондона до Гааги. Але дорогою майже всю команду агентів знищують. Вибратися з пекла засідки вдається лише самому Кінкейду та спецагенту Амелії Руссел. Жінка розуміє, що їх здав хтось зі своїх, тому звертається по допомогу до знайомого.

Колись Майкл Брайс був охоронцем найвищого класу. Але один вдалий постріл кілера – і його клієнт мертвий, а кар’єра зруйнована. Вчасно доправити Кінкейда до суду – шанс повернути своє колишнє життя. Здається, завдання не таке вже й складне для професіонала. Звісно, якщо Брайс та Кінкейд не повбивають один одного дорогою.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

“Тілоохоронець кілера” – мабуть, один з найкращих комедійних бойовиків літа 2017 року. Дует Раяна Рейнольдса (“Полонянка”) та Семюела Л. Джексона (“Kingsman: Таємна служба“) – запорука успіху. Особливо вкупі з феєричним українським перекладом! Задоволення отримають і ті, хто полюбляю захоплюючі екшн-сцени, і шанувальники ситуацій та діалогів, просякнутих гумором.

Сюжетною лінією фільм трішки нагадує «16 кварталів» в Віллісом. Є злочинець, якого охоронець має доставити з однієї точки в іншу за визначений термін. Є ті, хто за будь-яку ціну має завадити цьому статися. Але драматизму в «Тілоохоронці кілера» практично немає. Звісно, окрім розповідей про злочини Духовича, прототипом якого був Слободан Мілошевич. Події ж, про які йде мова на суді, дуже нагадують ті, що сталися у Сребрениці.

Драматично засмучений Брайс ніяк не може пережити свою поразку, про яку і говорить безкінечно. Усі винні в тому, що з ним сталося. Окрім нього самого, звісно.

Особливий смак – повчання Кінкейда щодо того, як потрібно будувати стосунки з жінками. А він у цьому спец, адже навіть зараз підтримує зв’язок з дружиною та піклується в першу чергу про неї. Брайс хоча і не просив порад, отримає їх у великій кількості. І врешті решт вони допоможуть Майклу налагодити особисте життя.

Навіть якщо загалом “Тілоохоронець кілера” вам не дуже сподобається, будьте певні – окремі його моменти ви будете із задоволенням переглядати і кілька років потому.

Тілоохоронець кілера

Тілоохоронець кілера

Тілоохоронець кілера

Тілоохоронець кілера

Тілоохоронець кілера

Тілоохоронець кілера

Трейлер:

Автор запису: L Grey