16 кварталів

16 кварталів

16 кварталів

 

 

 

 

Назва англійською: 16 Blocks

Назва російською: 16 кварталов

Виробники: Warner Bros. Pictures, США

Рік виробництва: 2006

Режисер: Річард Доннер

Сценарист: Річард Венк

Композитор: Клаус Бадельт

Актори та ролі:

  • Брюс Вілліс – детектив поліції Нью-Йорку Джек Моузлі
  • Мос Деф – Едді Банкер
  • Девід Морс – детектив Френк Нюгент
  • Дженна Стерн – сестра Джека Дайєн
  • Кейсі Сандер – капітан Ден Грубер
  • Сілк Козарт – детектив Джиммі Малвей
  • Девід Зайас – детектив Роберт Торрес
  • Роберт Раскі – детектив Джеррі Шу

Фільм українською:

http://moviestape.net/katalog_filmiv/bojovyky/7878-16-kvartaliv.html

Фільм російською:

https://filmix.ac/filmi/drama/3006-16-kvartalov-16-blocks-2006.html

https://rezka.ag/films/action/1515-16-kvartalov-2006.html

ОПИС

Детективу поліції Нью-Йорку Джеку Моузлі недовго залишилось до пенсії. Він втомлений життям, має проблеми зі здоров’ям, полюбляє випити. Йому доручають нескладні завдання, як то виписати ордер, посидіти на місці злочину до приїзду криміналістів або відвезти свідка до суду. Але останнє виявилося не таким простим, як здавалося. Адже Едді Банкер має свідчити проти брудних копів, і вони не можуть цього допустити, тому намагаються вбити хлопця. Джеку доводиться зробити нелегкий вибір між життям незнайомого в’язня і життями своїх колег та друзів. І він його робить. Тепер у нього є 118 хвилин, щоб подолати 16 кварталів і доставити свідка до суду у потрібний час, уникаючи куль поліцейських, що їх переслідують.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Можливо, навіть добре, якщо ми ніколи не побачимо Брюса Вілліса таким, яким він постає перед нами в фільмі “16 кварталів”. Через задишку він повільно рухається, йому тяжко підніматися сходами. Постійно шукає, де б чого хильнути. Погляд втомлений і байдужий, йому нічого не цікаво і нічого не хочеться. Аби лише закінчився ще один день.

Але спроба вбити свідка майже на його очах ніби змушує його прокинутися. І як тільки він обирає сторону конфлікту, він стає іншою людиною. Так, задишка нікуди не поділася, тому він насилу може бігти. Але його мозок починає працювати швидко і чітко. І це відразу помітно по очах героя.

Незважаючи на масштабні сцени на вулицях Нью-Йорку, це все ж таки камерний детектив. Головних героїв лише три – Едді, Джек та Френк, колишній напарник Моузлі. Інші мають всього декілька реплік та слугують фоном для розвитку конфлікту. Вони – статисти у грі корупціонерів, що звикли робити свої справи, не зважаючи ні на що і не рахуючись ні з чим. До біса закон – це позиція тих, хто переслідує Едді.

Фільм "16 кварталів"

Фільм "16 кварталів"

Фільм "16 кварталів"

Фільм "16 кварталів"

Фільм "16 кварталів"

Трейлер:

Автор запису: L Grey