Спадок

 

 

 

Назва англійською: Inheritance

Назва російською: Темное наследие

Виробники: Ingenious, Southpaw Entertainment

Рік виробництва: 2020

Сценарист: Метью Кеннеді

Режисер: Вон Стейн

Композитор: Марлон Еспіно

Актори та ролі:

  • Лілі Коллінз – Лорен Монро
  • Саймон Пегг – Морган
  • Конні Нільсен – Кетрін Монро
  • Чейс Кроуфорд – Вільям Монро
  • Майкл Біч – Гарольд
  • Марк Річардсон – Скотт
  • Патрік Ворбертон – Арчер Монро

Фільм українською:

https://vodnerilo.com/filmy/133-spadok.html

https://uaserials.pro/4229-temnyi-spadok.html

Фільм російською:

https://rezka.ag/films/drama/34511-temnoe-nasledie-2020.html

https://filmix.ac/filmi/triller/141840-temnoe-nasledie-fs-2020.html

Фільм з субтитрами українською:

https://toloka.to/t115306

ОПИС

Після смерті батька-мільйонера Лорен отримує у спадок не тільки гроші, а й в’язня у бункері неподалік дому. Тепер їй треба з’ясувати, хто він і чому батько тримав його тут цілих 30 років! А головне  визначитися, чи варто відпускати чоловіка на волю. Адже він багато знає про родину Монро і може стати серйозною загрозою.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Попри наявність другорядних персонажів, можна сказати, що «Спадок» – камерний фільм. Лише Лорен та Морган грають в сюжеті важливу роль. Всі інші, здається, існують лише для того, аби створити емоційний тиск для Лорен і з розвитком подій поступово посилювати його. Саме цей тиск заважає героїні врешті решт гарно обміркувати свої дії і дочекатися відповідей на питання, які вона сама ж і поставила.

Стрічка показує нам людину, яка постає перед непростим вибором: справедливість чи родина? Заради чого і наскільки можна поступитися своїми принципами? Глядач бачить, як обставини ламають людину і змушують ненавидіти себе за те, що вона має зробити.

Приємно вразила остання сцена суперечки Лорен та Моргана. Доволі часто режисери роблять жертву безвольною, слабкою і просто дурною. Ця людина просто благає кривдника не роботи нічого поганого. Але тут жертва бореться до останнього, використовуючи всі засоби, що є. І це виглядає настільки природньо, що зрозумієш – твою дії були б саме такими.

Лілі Коллінз зіграла подружку Теда Банді у стрічці «Звабливий, поганий, злий». Саймон Пегг багатьом шанувальникам детективів відомий в першу чергу своєю роллю у франшизі «Місія: нездійсненна». Його герой, комп’ютерник Бенджі Данн, входить до команди Ітона Ганта починаючи з третьої частини саги. Конні Нільсен зіграла у чималій кількості детективних серіалів та стрічок. З останніх це «Я – ніч» та стрічка «Ніхто».

Спадок
Спадок

Спадок
Спадок
Спадок

Спадок
Спадок
Трейлер: