Син

Син (Франція)

Син (Франція)

 

 

 

 

Назва французькою: Mon Garçon

Назва російською: Мой сын

Виробники: Nord-Ouest Productions, Une Hirondelle Productions, Caneo Films, Франція

Рік виробництва: 2017

Сценарист та режисер: Крістіан Каріон

Композитор: Лоран Перез дель Мар

Актори та ролі:

  • Гійом Кане – Жюльєн Перрен
  • Мелані Лоран – Марі Бланшар
  • Олів’є де Бенуа – Грегуар

Фільм українською:

https://uakino.club/filmi/genre_drama/8646-sin.html

https://film-ua.com/8144-miy-sin-2017.html

Фільм російською:

https://filmix.ac/filmi/drama/121238-moy-syn_2017.html

ОПИС

Жюльєн Перрен отримує від колишньої дружини повідомлення про те, що їх 7-річний син Матісс зник з дитячого табору. Він полишає всі свої справи та їде у містечко, де колись жив із родиною. Йому здається, що поліція не приділяє уваги пошукам дитини, тож він починає власне розслідування.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

«Син» – доволі цікавий режисерський та акторський експеримент. Сценарій фільму знали всі, окрім Гійома Кане, що грав головного героя. Режисер хотів зняти чисту імпровізацію, коли актор діє так, як вважає за потрібне в тих чи інших обставинах. Все, що актор знав до початку зйомок, – що син його героя зник і про це йому повідомляє дружина, залишивши повідомлення на автовідповідач. Також у нього з режисером була домовленість про те, що фільм повинен мати щасливе закінчення. Все, що ви бачите далі, – діалоги, реакція на слова інших персонажів, вчинки – імпровізація. Актор зазначив, що в нього був навушник, в який іноді поступали команди від режисера, куди йди, і все. Практично всі сцени зняті з одного дубля.

Такий експеримент, звичайно, цікаво спостерігати. Але в нього є і суттєвий мінус. Після закінчення залишилося забагато питань щодо сюжету стрічки. Є відчуття, що вирізали останні 10 хвилин, де має з’явитися поліцейський і пояснити, чому і як все це сталося. Тому дивитися цікаво, але післясмак дивний.

Гійом Кане добре впорався з завданням, яке поставив перед ним режисер. Хіба що занадто швидко перейшов до надто жорстоких дій. Але в фільмі є натяк на те, чому таке перетворення має своє підґрунтя. Актор доволі відомий шанувальника детективів, адже зіграв у стрічках «Відок» (2001) та «Наступного розу я стрілятиму в серце» (2014). Також він був режисером фільму «Не кажи нікому» за романом Гарлана Кобена, яка вважається найкращою екранізацією творів автора.

Мелані Лоран, яка грає колишню Жюльєна і є головною рушійною силою сюжету, також добре відома тим, хто захоплюється детективами. Наприклад, саме вона зіграла агента Інтерполу в фільмі «Ілюзія обману». Її репліки та емоції змушують Кане до тих чи інших дій, вони добре прораховані, і в якийсь момент здається, що жінка знає про трагедію більше, ніж каже. Чи дійсно це так, герою стрічки «Син» ще доведеться дізнатися.

ЦІКАВІ ФАКТИ

У жовтні 2020 року стало відомо, що британці планують зняти свою версію стрічки «Син». Режисером буде той же Крістіан Каріон, а головні ролі зіграють Джеймс МакЕвой та Клер Фой. Оскільки МакЕвой також не знатиме сценарію, цікаво буде подивитися нову версію розвитку подій. Адже інший актор, інша людина – інші реакції. Будемо сподіватися, що в цій версії нам дадуть більше відповідей щодо представлених подій.

Син (Франція)
Син (Франція)
Син (Франція)
Син (Франція)
Син (Франція)
Син (Франція)

Син (Франція)
Син (Франція)

Трейлер: