Братство вовка

братство вовка

братство вовка

 

 

Назва французькою: Le Pacte des Loups

Назва російською: Братство волка

Виробник: StudioCanal, Davis Films, Eskwad, Natexis Banques Populaires Images, Studio Image Soficas, TF1 Films Production, Франція

Рік виробництва: 2001

Режисер: Крістоф Ганс

Сценарист: Стефані Кабель, Крістоф Ганс

Композитор: Джозеф Лодука

Обмеження за віком: 16+

Актори та ролі:

  • Семюель Ле Б’ян – Грегуар де Фронсак
  • Марк Дакаскос – Мані
  • Жеремі Реньє – молодий Тома Д’Апше
  • Емілі Дек’єнн – Маріанн де Моранжіас
  • Венсан Кассель – Жан-Франсуа де Моранжіас
  • Моніка Белуччі – Сильвія
  • Жак Перрен – старий Тома Д’Апше (розповідач)
  • Жан Янн – граф де Моранжіас
  • Едіт Скоб – графиня де Моранжіас
  • Жан-Франсуа Стевенен – отець Сардіс

Фільм українською:

http://moviestape.net/katalog_filmiv/bojovyky/6100-bratstvo-vovka.html

це режисерська версія, на жаль, у епізодах, які були додані до театральної, не відображаються субтитри

тут можна завантажити фільм українською з субтитрами у епізодах, що були додані:

https://toloka.to/t12511

https://toloka.to/t57591

Фільм російською (режисерська версія з субтитрами):

http://baskino.me/films/boeviki/1146-bratstvo-volka.html

Фільм мовою оригіналу з субтитрами французькою:

https://toloka.to/t57591

ОПИС

1764 рік. У французьку провінцію Жеводан приїздять вчений-природознавець Грегуар де Фронсак та його побратим-індианець Мані. Їхня мета – за наказом короля знищити та зробити опудало з чудовиська, яке вже кілька місяців тероризує провінцію, нападаючи на жінок та дітей. Звір, як прозвали його місцеві, нікого і нічого не боїться, його не бере жодна зброя, він уникає пасток, з’являється та зникає раптово. Люди кажуть, що це породження диявола, і Бог наслав його, аби покарати мешканців провінції за їхні гріхи.

Фронсак береться вивчати свідчення про напади Звіра, приймає участь у його пошуках. Його провідником у світ місцевої знаті стає маркіз Тома Д’Апше, допитливий та чистий серцем юнак. Він знайомить Фронсака з сімейством де Моранжіасів. Юна Маріанн де Моранжіас – перша красуня провінції та найбажаніша наречена. Фронсак вирішує теж поборотися за серце дівчини. А у цей час Звір вбиває знову і знову… Чи зможе Фронсак виконати свою місію: знайти та знищити чудовисько? Або почуття до Маріанн стануть на заваді, і він так і не дізнається таємницю Звіра?

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Фільм “Братство вовка” частково заснований на реальних подіях. З 1764 до 1767 року вовкоподібна істота дійсно нападала на людей у провінції Жеводан. Більше сотні людей померло, а нападів було втричі більше. Звір майже завжди обирав у якості здобичі жінок та дітей і практично ніколи не нападав на чоловіків або худобу. Його неодноразово намагалися впіймати і навіть доставили опудало королю, але напади після цього тривали. Деякі персонажі фільма також є реальними історичними особами, наприклад, граф Д’Апше та лейтенант де Ботерн. Версій того, звідки взявся Звір та чому він нападав, було безліч, і у картині подана одна з них.

В першу чергу хочеться зазначити, що це все ж таки європейська картина. І хоча вона створена за голлівудськими стандартами, динаміка в ній дещо інша. Напружених переслідувань, різких та швидких змін плину історії ви ту не знайдете. Але операторська робота дуже гарна. До того ж є на що подивитися шанувальникам боїв із різними видами зброї, адже одного з героїв грає майстер таких справ Марк Дакаскос. Побачити цього актора можна і в серіалі “Поліція Гаваїв“. До речі, саме Гаваї – батьківщина Дакаскоса.

Венсан Кассель взагалі полюбляє грати різних негідників. У таких ролях його можно побачити у стрічках “День розплати” і “Ворог держави №1”. А ось у трилері “Чорна течія” він грає комісара поліції. Для Семюеля Ле Б’яна цей фільм – не останній детектив. Актор зіграв одну з головних ролей у міні-серіалі “Їх було десятеро” за романом Агати Крісті.

Окраса картини “Братство вовка” – жінки. Юна Емілі Дек’єнн привертає увагу глядача так само, як і досвідчена Моніка Белуччі. Вони обидві є частинами таємничого пазлу і впливають на розвиток історії як головного героя, так і Жеводанського Звіра. А ще ці героїні доводять, яку владу мають жінки над чоловіками, навіть якщо не здогадуються про це.

Фільм "Братство вовка"

Фільм "Братство вовка"

Фільм "Братство вовка"

Фільм "Братство вовка"

Фільм "Братство вовка"

Фільм "Братство вовка"

Трейлер:

Автор запису: L Grey