Тілоохоронець дружини кілера – трейлер

Тілоохоронець дружини кілера

Нарешті ми дочекалися продовження спільних пригод тілоохоронця Майкла Брайса та кілера Даріуса Кінкейда! Вийшов перший трейлер фільму «Тілоохоронець дружини кілера».

Перша стрічка з’явилася на кіноекранах влітку 2017 року. Фільм про вимушену подорож двох запеклих ворогів, сповнену шалених перегонів, стрілянини, постійної балаканини і трішки романтики, став касовим хітом. Дует Раяна Рейнольдса та Семюела Л. Джексона був неймовірно вдалим. А Сальма Гайєк зіграла свої кілька епізодів настільки феєрично, що саме її персонаж став основою для продовження.

Отже, Брайс, який і до подорожі з Кінкейдом мав певні психологічні проблеми, отримав на додачу маніакальний психоз. Та спроба відпочити і прийти в гармонію із Всесвітом виявилася невдалою. Тепер Брайс має знов допомогти сімейству Кінкейдів і заразом врятувати Європу від фанатика, що планує жахливу кібератаку. Причому Майкла знову ніхто не питає, хоче він у все це вплутуватись чи ні.

Окрім вже названих акторів, до своє ролі повернеться Річард Грант. В першому фільмі він зіграв клієнта Брайса, якого той виводить з багатоповерхівки, забитої кілерами.

Головного злодія зіграє харизматичний Антоніо Бандерас. Також в акторському складі Морган Фрімен, Френк Грілло, Том Гоппер та Габріела Райт.

Прем’єра стрічки «Тілоохоронець дружини кілера» поки що запланована на 16 червня 2021 року.