Безневинний – трейлер

Безневинний - трейлер

Після того як у 2018 році Гарлан Кобен уклав угоду з Netflix на екранізацію 14 своїх романів, робота йде швидко. В 2020-му вийшли «Незнайомка» та «В густому лісі», а тепер на нас чекає серіал «Безневинний», що заснований на романі з такою ж назвою.

9 років тому Матео втрутився у бійку і випадково вбив в ній людину. Всі ці роки він провів у тюрмі і ось нарешті вийшов. На волі на нього чекає кохана дружина Олівія. Згодом з’ясується, що жінка вагітна. Пара обирає собі будинок, де планує жити довго і щасливо. Все нібито прекрасно. Аж ось Матео отримує незрозумілий дзвінок з телефона дружини, і все його життя різко змінюється. Тепер він знову підозрюваний у вбивстві. То чи зможе він повернути собі своє життя?

Режисером стрічки є Оріол Пауло. Шанувальникам детективів добре відомі дві його роботи – «Тіло» та «Невидимий гість». Пауло також є одним з авторів сценарію серіалу.

До свого проєкту режисер запросив акторів, з якими вже працював у знятих ним трилерах. Аура Гаррідо, що грає Олівію, знімалася в «Тілі», Маріо Касас (Матео) – в «Невидимому гості», а Хосе Коронадо (Тео) – в обох цих картинах. Детектива Лорену Ортіс, яка буде переслідувати Матео, зіграла Алеханда Хіменес.

Прем’єра серіалу запланована на 30 квітня 2021 року.

 

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!