Безневинний – трейлер

Безневинний - трейлер

Після того як у 2018 році Гарлан Кобен уклав угоду з Netflix на екранізацію 14 своїх романів, робота йде швидко. В 2020-му вийшли «Незнайомка» та «В густому лісі», а тепер на нас чекає серіал «Безневинний», що заснований на романі з такою ж назвою.

9 років тому Матео втрутився у бійку і випадково вбив в ній людину. Всі ці роки він провів у тюрмі і ось нарешті вийшов. На волі на нього чекає кохана дружина Олівія. Згодом з’ясується, що жінка вагітна. Пара обирає собі будинок, де планує жити довго і щасливо. Все нібито прекрасно. Аж ось Матео отримує незрозумілий дзвінок з телефона дружини, і все його життя різко змінюється. Тепер він знову підозрюваний у вбивстві. То чи зможе він повернути собі своє життя?

Режисером стрічки є Оріол Пауло. Шанувальникам детективів добре відомі дві його роботи – «Тіло» та «Невидимий гість». Пауло також є одним з авторів сценарію серіалу.

До свого проєкту режисер запросив акторів, з якими вже працював у знятих ним трилерах. Аура Гаррідо, що грає Олівію, знімалася в «Тілі», Маріо Касас (Матео) – в «Невидимому гості», а Хосе Коронадо (Тео) – в обох цих картинах. Детектива Лорену Ортіс, яка буде переслідувати Матео, зіграла Алеханда Хіменес.

Прем’єра серіалу запланована на 30 квітня 2021 року.