В густому лісі

В густому лісі

В густому лісі

 

 

 

 

Назва польською та англійською: W głębi lasu / The Woods

Назва російською: В густом лесу / Чаща

Виробник: Netflix, Польща

Рік виробництва: 2020

Кількість сезонів: 1 (6 серій)

Сценаристи: Агата Малесінська і Войцех Мілошевський, за однойменним романом Гарлана Кобена

Режисери: Лешек Давід та Бартош Конопка

Актори та ролі:

 • Гжегож Даменцький – Павло Копінський
 • Юберт Мільковський – Павло в юності
 • Агнешка Гроховська – Лаура Голдштейн
 • Вікторія Філус – Лаура в юності
 • Яцек Коман – Давід Голдштейн, батько Лаури
 • Мартина Бичковська – Камілла Копінська, сестра Павла
 • Ева Скібінська – Наталья Копінська, мати Павла
 • Роман Ганцарчік – Владіслав Копінський, батько Павла
 • Адам Ветржинський – Артур Перковський
 • Ізабела Дабровська – Божена Перковська, мати Артура
 • Пшемислав Блущ – Богдан Перковський, батько Артура
 • Кінга Ясі – Моніка Совік
 • Якуб Гола – Даніель Котлер
 • Кшиштоф Заржецький – Войхец Мальчак
 • Магдалена Червінська – Малгожата Татарчук, невістка Павла
 • Катаржина Зелінська-Яворська – помічниця Павла

Серіал українською: на жаль, немає

Серіал російською:

https://filmix.ac/seria/melodrama/142779-v-gustom-lesu-2020.html

https://rezka.ag/series/drama/34820-v-gustom-lesu-2020.html

Серіал з субтитрами російською:

http://baskino.me/serial/24157-v-gustom-lesu-chascha.html

ОПИС

У 1994 році четверо підлітків пропали у лісі навколо шкільного табору. Згодом двох з них знайшли мертвими. Що сталося ще з двома, так і не вдалося з’ясувати. Однією з цих двох була сестра Павла Копінського. Тоді він був  зараз успішного прокурора. З тієї трагедії пройшло 25 років. А ось поліція знаходить тіло, яке дає новий поштовх у розслідуванні давної трагедії. Та про що свідчать нові факти? З одного боку, вони дають Павлу надію на те, що його сестра досі жива. З іншого, вони роблять його винним у смерті тих чотирьох… І це ще не всі проблеми, які йому доведеться вирішувати.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Серіал «В густому лісі» став другим після «Незнайомки» проєктом, реалізованим на виконання 5-річного контракту між Netflix та Гарланом Кобеном. Наступним стане роман «Безневинний», над яким працювали іспанські кінематографісти.

Варто зазначити, що наші сусіди створили доволі якісний продукт. Події минулого накладаються на теперішню ситуацію, глядача, як і героїв, затягує у вир, де складно розібратися, що і до чого. З минулого у Павла залишилося два питання: що сталося з його сестрою і чому його покинула матір? В теперішньому до всіх цих питань додаються нові: ким був той вбитий і чому він цікавився Павлом? Пошуки відповідей ще більше заплутуються через ситуацію, пов’язаною з поточною справою Павла як прокурора. Він намагається посадити за зґвалтування дівчини синів впливових людей. І люди ці нічим не гребують, аби витягти діточок з халепи. Та й справа доволі показова для сучасного суспільства, де дівчині, яку зґвалтували, зазвичай кажуть: «Сама винна!».

Окрім гарно закрученого детективного сюжету, у серіалу «В густому лісі» відмінна драматична складова. Тут поставлено чимало болючих питань, наприклад, щодо евтаназії, корупції і таке інше. Дуже шкода молодого Павла, батьки якого так зосереджені на зниклій доньці і власних чварах, що абсолютно забули – одна дитина в них все ще є. Хлопець почувається нещасним, розгубленим, винним у трагедії. Але всім до нього байдуже. До речі, молоді актори чудово зіграли свої ролі, та й взагалі атмосфера початку 90-х відтворена відмінно. Також поляки молодці, що для серіалу вони взяли свої пісні, а не популярні в той час англомовні, що могло зробити серіал більш універсальним.

Попри всі плюси, у серіалу «В густому лісі» є і два недоліки. Перший – надмірна заплутаність всіх сюжетів, коли наприкінці розумієш, що залишилися питання без відповідей. Другий – образ Лаури. Деякі її вчинки незрозумілі. Особливо – чому вона так відчайдушно тікає від людини, яку все життя кохає? Але це все ж таки особисте враження, і у вас може скластися інше.

В густому лісі
В густому лісі
В густому лісі
В густому лісі
В густому лісі
В густому лісі

В густому лісі
В густому лісі

Трейлер: