007: Не час помирати — трейлери

Не час помирати - трейлери

«007: Не час помирати» — 5-й і останній фільм бондіани з Деніелом Крейгом у ролі Джеймса Бонда. Попередні: «Казино «Рояль», «Квант милосердя«, «007: Координати «Скайфолл«, «007: Спектр».

Події відбувають за 5 років після останньої стрічки. Бонд залишив службу і насалоджується спокоєм. Але до нього звертається старий приятель Фелікс Лейтер з ЦРУ та просить знайти зниклого вченого. Бонд починає пошуки і стикається з небезпекою, яка може коштувати життя не тільки йому, а й всьому світові.

Ми побачимо стару команду з МІ-6: Рейф Файнс в ролі М, Бен Вішоу як Кью, Наомі Гарріс в ролі  міс Маніпенні. Джеффрі Райт повернувся до ролі Лейтера, яку виконував у першіх двох фільмах саги. Також ми побачимо Ліа Сейду, що грає доктора Мадлен Свонн і ніяк не може налагодити стосунки з Джеймсом. З’явиться в фільмі і Крістоф Вальц, який зіграв Блофельда, ворога Бонда, у стрічці «007: Спектр».

Головним антагоністом цього розу виступить Рамі Малек. Він грає Сафіна, дуже розумну людину, що знається на психології і вірить у власні ідеали та мораль. Тому він надзвичайно складний супротивник.

Ще два новачки — Лашана Лінч, новий агент статусу 00, та Ана де Армас, молодий агент ЦРУ.

Прем’єра кілька разів переносилася через пандемію і наразі запланована на 30 вересня 2021 року.

Фінальний трейлер:

Представлення головного супротивника Бонда — Сафіна.