007: Координати «Скайфолл»

 

 

 

Назва англійською: Skyfall

Назва російською: 007: Координаты «Скайфолл»

Виробники: Eon Productions, Metro-Goldwyn-Mayer Pictures, Columbia Pictures

Рік виробництва: 2012

Режисер: Сем Мендес

Сценаристи: Джон Логан, Ніл Парвіс, Роберт Вейд

Композитор: Томас Ньюман

Актори та ролі:

  • Деніел Крейг – агент 007 Джеймс Бонд
  • Джуді Денч – М
  • Хав’єр Бардем – Рауль Сілва
  • Рейф Файнс – Гарет Меллорі
  • Береніс Марло – Северbн
  • Наомі Гарріс – Ів Маніпенні
  • Бен Вішоу – Кью
  • Рорі Кіннір – Білл Теннер
  • Альберт Фінні – Кінкейд

Фільм українською:

http://moviestape.net/katalog_filmiv/bojovyky/3991-skyfall.html

https://kino4ua.net/1581-007-koordinati-skayfoll.html

https://film-ua.com/9895-film-koordinati-skayfol.html

Фільм російською:

https://rezka.ag/films/action/189-007-koordinaty-skayfoll-2012.html

ОПИС

Хтось відчайдушно намагається зруйнувати МІ-6: розкриває агентів, знищує будівлі. І все це скидається на особисту помсту М. Але за що? І хто саме так ненавидить голову розвідки? З’ясувати це – питання життя та смерті не лише для М, а й для всіх агентів. Питання, чи зможе допомогти 007? Джеймс Бонд дивом повернувся з того світу і вже не той, що був колись. Та й примари минулого мучать не тільки М. Отже, доведеться знайти внутрішні резерви, аби здолати ворога.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

«007: Координати «Скайфолл» – найбільш особистий фільм франшизи. В ньому зі своїм минулим доведеться зустрітися і хорошим, і поганцям. Слоганом міг би бути вислів «Всі мають претензії до матусі». Людину формує родина, і неважливо, теплою і затишною вона була чи суворою і жорстокою. Ніщо не може поранити сильніше, ніж зрада близьких. Ніж втрата близьких. І ми всі граємо в цю гру безкінечно…

Минуле кожного з героїв впливає на розвиток подій, є початковим імпульсом, рушієм і визначає закінчення. Біль, лють, почуття безпорадності, втома – все переплітається і створює динамічний екшн, де дії є відповіддю на ці почуття. Бійка на даху потяга, сутички у Шанхаї та Макао, рознесення на друзки старовинного маєтку – тут є все, за що люблять стрічки про Бонда. Варто відзначити візуальний стиль картини. Деякі сцени мають свої, підкреслені кольори.

В фільми «007: Координати «Скайфолл» ми бачимо вже всіх основних гравців команди Бонда – Кью, міс Маніпенні, Теннер, з яким глядачі познайомилися ще в «Кванті милосердя». Вибір акторів вдалий, навіть прихильникам М зазвичай заперечити нема чого. Крейг же продовжує розкривати свого героя не як супермена з надздібностями, а я звичайну людину, зі страхами, болем, минулим. І вірою в майбутнє.

007: Координати Скайфолл

007: Координати Скайфолл

007: Координати Скайфолл

007: Координати Скайфолл

007: Координати Скайфолл

007: Координати Скайфолл

Трейлери: