Жорстокі таємниці Лондона

 

 

 

 

Назва англійською: Whitechapel

Назва російською: Современный потрошитель / Уайтчепел

Виробник: ITV

Роки виробництва: 2009 – 2013

Кількість сезонів: 4 (18 серій)

Творці та сценаристи: Бен Корт та Каролін Іп

Актори та ролі:

  • Руперт Пенрі-Джонс – інспектор Джозеф Чендлер
  • Філ Девіс – сержант Рей («Скіп») Майлз
  • Стів Пембертон – Едвард Бакен
  • Сем Стокман – констебль Емерсон Кент
  • Клер Рашбрук – доктор Керолайн Ллевеллін
  • Джордж Россі – констебль Джон МакКормак
  • Алекс Дженнінгс – коммандер Андерсон
  • Бен Бішоп – констебль Фінлі Менселл
  • Ганна Волтерс – констебль Меган Райлі

Серіал українською (на жаль, 4-й сезон не перекладено):

http://moviestape.net/katalog_serialiv/detektyvy/2147-zhorstok-tayemnic-londona.html

https://uaserials.pro/494-zhorstoki-tayemnici-londona-sezon-1.html

Серіал російською:

https://filmix.ac/seria/triller/7726-sovremennyj-potroshitel-whitechapel-2009.html

https://rezka.ag/series/thriller/11122-sovremennyy-potroshitel-2009.html

ОПИС

Команда детективів на чолі з інспектором Чендлером розслідує особливі види злочинів. Вони – експерти з імітаторів. Це злочинці, які копіюють методи та / або обставини вбивств, що були скоєні в минулому. Задля того, аби відрізнити імітацію від звичайного злочину, треба добре знати історію Лондона, причому не тільки кримінальну. Тут у пригоді стають знання про соціальні, політичні, економічні особливості життя лондонців в різні епохи. Також необхідно зрозуміти, чи діє вбивця з тих самих мотивів, чи лише використовує чиїсь методи. Тож на детективів чекає непроста робота.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Завдяки американським серіалам ми багато знаємо про гучні справи та імена в кримінальній історії США. З британських злочинців добре відомий хіба що Джек-Різник. Серіал «Жорстокі таємниці Лондона» розкаже про інші видатні постаті кримінального світу Британії. Сценаристи обирали не тільки добре відомі розкриті справи, а й ті, що досі залишаються без відповідей.

Два історичні шари іноді дуже цікаво переплітаються і заплутують не тільки глядачів, а й поліцію. Подекуди рваний темп розвитку подій та монтаж зі спалахами створюють напругу. Все це допомагає зрозуміти, як робота впливає на психіку детективів.

Руперт Пенрі-Джонс грає чоловіка з обсесивно-компульсивним розладом. Іноді хвороба створює для нього серйозні проблеми в роботі, іноді ж навпаки, допомагає. Йому та його підлеглим доводиться пристосовуватися один до одного, що не завжди просто. Але важливо, що серіал висвітлює проблему того, як живуть люди з ОКР. До речі, актор – не новачок у детективах. До серіалу «Жорстокі таємниці Лондона» він знімався у доволі успішних «Привидах» про співробітників МІ-5, а після – у проєкті «Шовк», де були показані будні колегії адвокатів.

Філа Девіса, що грає Майлза, ви могли бачити в безлічі британських серіалів. До речі, саме він грав у «Шерлоку» таксиста, що запропонував Голмсу обрати між двома складками з рідиною. Стів Пембертон більше відомий як комедійний актор, і цю рису він передав своєму персонажу Едварду Бакену. В 2020 актор приєднався до основного касту серіалу «Вбиваючи Єву».

Варто додати, що серіал «Жорстокі таємниці Лондона» можна охарактеризувати як детектив-горрор. Деякі сцени та надто відверті анатомічні подробиці ніби взяті з відомих фільмів жахів. Тож зважте на це, якщо ви доволі вразлива людина.

Жорстокі таємниці Лондона

Жорстокі таємниці Лондона

Жорстокі таємниці Лондона

Жорстокі таємниці Лондона

Жорстокі таємниці Лондона

Жорстокі таємниці Лондона

Жорстокі таємниці Лондона

Трейлер: