Вокер

Вокер

Вокер

 

 

 

 

 

Назва французькою: Walker

Назва російською: Крутой Уокер

Виробник: The CW

Рік виробництва: 2021

Кількість сезонів: 1, продовжений на 2-й

Ідея: Анна Фрік, засновано на серіалі «Вокер, техаський рейнджер» Леслі Гріфа та Пола Гаггіса

Актори та ролі:

 • Джаред Падалекі – Корделл Вокер, техаський рейнджер
 • Ліндсі Морган – Мікі Рамірес, напарниця Вокера
 • Кобі Белл – капітан Ларрі Джеймс
 • Мітч Піледжі – Бонем Вокер, батько Корделла
 • Моллі Гаган – Евелін Вокер, мати Корделла
 • Кіган Аллен – Ліам Вокер, брат Корлелла
 • Вайолет Брінсон – Стелла, дочка Корделла
 • Кайл Куллі – Огаст, син Корделла
 • Женев’єв Падалекі – Емілі Вокер, померла дружина Корделла
 • Джефф П’єр – Трей Барнетт, бойфренд Мікі
 • Алекс Ленді – Брет, партнер Ліама

Серіал українською:

https://cikava-ideya.top/66-walker.html

https://uakino.club/seriesss/drama_series/11636-voker.html

https://eneyida.tv/5339-voker.html

Серіал російською:

https://filmix.ac/seria/drama/148477-uoker-2021.html

http://baskino.me/serial/26296-uoker.html

ОПИС

Корделл Вокер – один з найкращих техаських рейнджерів, який обожнював свою роботу і свою родину. Але майже рік тому дружину вбили, і тоді у Корделла залишилась лише робота. Вона мала допомогти йому впоратися з втратою, тому він покинув дітей і батьків, аби взяти участь у важливій поліцейській операції. Тепер він повертається в рідний Остін. Корделлу треба налагодити життя і стосунки з близькими, знову стати до роботи. Та це буде непросто, бо майже у всіх є до  нього претензії. Його нова напарниця Мікі – не виключення. Але злочинці нікуди не поділися, і вони ведуть свої брудні справи…

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Перезавантаженням культового для американців серіалу «Вокер», що виходив у 1993 – 2001 роках, займається сценаристка та продюсерка Анна Фрік. Її роботи – серіали «Вейворд Пайнс» та «Особлива думка». Але «Вокер» перший проєкт, де вона шоуранер.

Джаред та Женев’єв Падалекі – зірки популярного серіалу того ж каналу The CW «Надприродне». Цікаво буде подивитися на Джареда в іншій ролі, чи зможе він змінити амплуа.

Ліндсі Морган також є зіркою одного з шоу каналу The CW – постапокаліптичної драми «Сотня». Кіген Аллен знайомий тим, хто дивився тінейджерську детективну драму «Гарненькі брехухи». Там він зіграв Тобі Кавано. А Мітч Пілледжі найбільше відомий за роллю директора Скіннера з «Секретних матеріалів».

Отже, зірковий склад може забезпечити серіалу як успіх, так і провал. Все залежить від того, чи створять актори та сценаристи цікаву взаємодію між героями. Адже якщо кожен буде сам по собі і за персонажем буде нецікаво спостерігати, проєкт можна вважати невдалим.

Як хтось зауважив в коментарях до серіалу, варто пам’ятати, що цей проєкт знімають американці і в першу чергу для американців. І з точки зору толерантності і рівності, яких зараз вимагає американське суспільство, шоу ідеальне. Старші Вокери – хранителі традицій, типові техасьці свого покоління. Батько займається конями, мати – домом. Родина самого Корделла більш сучасна, але і достатньо традиційна. А ось його брат, Ліам Вокер – відкритий гей, в якого є чоловік, і вони прагнуть завести дітей. Мікі Рамірес – представниця латиноамериканської спільноти, широко представленої у штаті, що має кордон із Мексикою. До того ж вона жінка у правоохоронних органах, працює на рівних з чоловіками. Її бойфренд – афроамериканець, представник шанованої професії: він лікар. Змішані расові пари є нетиповими для самого Техасу, але взагалі в США вони мають підтримку.

Щодо детективних сюжетів, то вони здебільшого ґрунтуються на актуальних соціальних проблемах: розповсюдження наркотиків, нелегальна міграція, торгівля людьми тощо. Наскільки цікаво вони розкриті, поки що важко сказати. Але дати шанс серіалу «Вокер» варто.

Вокер
Вокер
Вокер
Вокер
Вокер
Вокер

Трейлер: