Вейворд Пайнс / Сосни

Вейворд Пайнс / Сосни

вейворд пайнс

 

 

 

 

Назва англійською: Wayward Pines

Назва російською: Уэйворд Пайнс / Сосны

Виробник: FX Productions, США

Роки виробництва: 2015-2016

Кількість сезонів: 2 (20 серій)

Автор ідеї: Чад Годж, екранізація трилогії романів американського письменника Блейка Крауча

Композитори: Чарлі Клозер, Дейв Портер

Актори та ролі:

  • Метт Діллон — агент секретної служби Ітан Берк
  • Карла Гуджино – зникла агент секретної служби Кейт Г’юсон
  • Джульєтт Льюіс – бармен у місцевому барі
  • Шеннін Соссамон – дружина Ітана Берка Тереза
  • Чарлі Таген – син Ітана Берка Бен
  • Терренс Говард — шериф Вейворд Пайнс
  • Тобі Джонс – психіатр місцевої лікарні
  • Мелісса Лео – медсестра місцевої лікарні, та інші.

Серіал українською: на жаль, немає

Серіал російською:

https://film-ua.com/1901-veyuord-payns-sosni.html

http://baskino.me/serial/12002-sosny-ueyuord-payns.html

ОПИС

Агент секретної служби Ітан Берк отримує завдання: за короткий час безвісти зникли двоє його колег, і треба їх знайти. Одним зі зниклих агентів є прекрасна Кейт Г’юсон, з якою Ітана пов’язує не тільки робота, але й романтичні стосунки. Він їде в містечко Вейворд Пайнс, куди прямували і обидва зниклі агенти. Проте по дорозі туди він потрапляє в автомобільну аварію і приходить до тями в якомусь лісі. Ітан не пам’ятає, що з ним трапилось, і починає шукати дорогу хоча б до якоїсь цивілізації. Доволі швидко він виходить у маленьке провінційне містечко, яке виявляється саме тим містом, куди й прямували його зниклі колеги.

У місті він втрачає свідомість і приходить до тями вже у місцевій лікарні. Його оточують дивні люди й дивні події. Ітан розуміє, що майже кожен куточок містечка нашпигований підслуховуючими пристроями та камерами відеоспостереження. Місцевий люд наляканий, і жоден містянин не розповідає йому правди. Проте лікар-психіатр сказав Ітану, що він отримав серйозну травму головного мозку, тож чи насправді це містечко таке дивне, чи це йому тільки ввижається?

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

«Вейворд Пайнс» – дуже незвичайний серіал, що поєднав у собі декілька жанрів. Історія, яка розпочиналася як класичний детектив, на очах спантеличених глядачів стрімко перетворюється на фантастичний трилер. Дійсно заворожує, як майстерно автор ідеї та сценаристи зуміли розплутати цей клубок, не втративши логіку. На початку першого сезону ви маєте купу запитань, чому це так, а як ось це вийшло, та вже після п’ятої-шостої серії починають сипатися відповіді. І навіть найдивніші події, що викликали скепсис з недовірою і численні запитання, отримують логічні відповіді. Принаймні глядач може погодитися з тим, що такий перебіг подій справді можливий.

Хвацько закручений сюжет, поєднаний із майстерністю талановитих акторів, багато хто з яких свого часу номінувався на престижну премію «Оскар», роблять цю кіноісторію захопливою і непересічною. В серіалі піднімають цікавий пласт запитань, які змушують подивитися на майбутнє людства під іншим кутом зору. Можливо, комусь перші дві, а, може, й три серії здадуться дуже заплутаними, проте не припиняйте дивитися серіал, адже дуже скоро весь пазл складеться у неперевершену картину.

Метт Діллон добре відомий шанувальникам детективів. Він знявся у скандально відомих «Диких штучках», засвітився у «Красиво піти». А найкращим фільмом у його карєрі нині вважають «Дім, який побудував Джек». Джульєтт Льюіс відома за стрічкою «Природжені вбивці». Також вона зіграла головну роль у серіалі «Секрети та брехня».

Цей проект не є класичним детективом, тому ті, хто не дуже любить жанр наукової фантастики, в який згодом перетворюється історія, можуть трохи розчаруватися. Також слід зазначити, що перший сезон «Вейворд Пайнс» має детективну лінію, але вже в другому вона відсутня.

Вейворд Пайнс / Сосни

Вейворд Пайнс / Сосни

Вейворд Пайнс / Сосни

Вейворд Пайнс / Сосни

Трейлер:

Автор запису: May Sky