Вбивства у Фьєльбацці

Вбивства у Фьєльбацці

вбивства у фьєльбацці

 

 

 

 

Назва шведською: Fjällbackamorden

Назва російською: Убийства во Фьельбакке

Виробники: Tre Vänner, Nordisk Film, SVT1, Швеція

Роки виробництва: 2012-2013

Кількість сезонів: 1 (6 серій)

Ідея: Даніель Лінд Лагерлеф, базується на романах Камілли Лекберг

Актори та ролі:

  • Клаудія Галлі Конча – Еріка Фальк
  • Рікард Ульфсетер – Партік Хедстрьом
  • Памела Кортес Бруна – Паула
  • Леннар Якель – Мельберг
  • Анн Вестін – Анніка

Серіал українською: на жаль, немає

Серіал російською:

http://seasonvar.ru/serial-11817-Ubijstva_vo_F_ll_bakke_psytfmz.html

(лише тут серії розташовані у вірному порядку та гарно озвучені)

https://rezka.ag/films/crime/18783-v-glazah-smotryaschego-2012.html

(серії додані як окремі фільми)

ОПИС

Еріка Фальк та Патрік Хедстрьом – подружжя, що живе у невеличкому мальовничому містечку Фьєльбакка на узбережжі. Вона пише детективи, він офіцер поліції. Здавалося б, які злочини можуть бути у такій тихій місцині? Але зло є всюди, і коли щось стається, за розслідування беруться і Еріка, і Патрік, кожен зі свого боку. Їм доведеться не тільки шукати винуватців трагедій, що сталися нещодавно, але й розкривати секрети минулого, і свого також. Їхня команда хоча діє не завжди злагоджено, але досягає мети і розплутує усі вузлики загадкових та жахливих подій.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Цікаво, що лише перша серія серіалу «Вбивства у Фьєльбацці» заснована на тексті роману Камілли Лекберг «Залізний хрест», 5-го у серії. В усіх інших використані основні герої творів авторки, але сюжети написані спеціально для проекту різними сценаристами у співавторстві з письменницею. Дія відбувається десь між романами «Ангелотворець» і «Приборкувач», адже Еріка та Патрік вже мають трьох діточок. Треба зазначити, що характери героїв не змінили, вони саме такі, як у книгах. Еріка постійно у щось вплутується, її сестра Анна стає легкою здобиччю для самозакоханого чоловіка. Мельберг не дуже любить працювати, а Патрік змушений все тягнути на собі. Саме гарне відтворення характерів персонажів робить серіал цікавим, тим більше що нам розповідають зовсім нові історії з життя героїв.

Один з найбільш очікуваних проектів на шведському телебаченні мав вельми сумний початок. Розробник концепції серіалу Даніель Лінд Лагерлеф, що приймав участь у створенні сценаріїв та планував особисто знімати перший сезон, що мав складатися з 10 серій, зник 6 жовтня 2011 року під час пошуків місць для зйомок неподалік Танумсхеде. Вважають, що його або змило хвилею, або він послизнувся на скелях та впав у море і не зміг виплисти. Тіла так і не знайшли, Лагерлефа визнали мертвим 2 роки потому. Рікард Петреліус, що замінив зниклого колегу у кріслі режисера «Вбивства у Фьєльбацці», вирішив зняти лише ті епізоди, які встиг розробити Лагерлеф.

Серіал "Вбивства у Фьєльбацці"

Серіал "Вбивства у Фьєльбацці"

Серіал "Вбивства у Фьєльбацці"

Серіал "Вбивства у Фьєльбацці"

Серіал "Вбивства у Фьєльбацці"

Трейлер:

Автор запису: L Grey