Той, що потонув

Той, що потонув

Той, що потонув

 

 

 

 

 

Назва англійською: The Drowning

Назва російською: Утонувший / Заглушение

Виробник: Channel 5, Велика Британія

Рік виробництва: 2021

Кількість сезонів: 1 (4 серії)

Ідея: Франческа Брілл, Люк Вотсон, Тім Дайневор

Актори та ролі:

  • Джилл Галфпенні – Джоді Велш
  • Руперт Пенрі-Джонс – Марк Таннер
  • Коді Молко – Деніел Таннер
  • Джонас Армстронг – Джейсон Велш
  • Дебора Фіндлі – Лінн Велш
  • Дара Девані – Бен Гілмор
  • Дейдре Маллінс – Кейт Гілмор
  • Джейд Аноука – Ясмін
  • Бабс Олусанмокун – Аде

Серіал українською: на жаль, немає

Серіал російською:

https://rezka.ag/series/drama/38049-utonuvshiy-2021.html

https://kinogo.best/60582-the-drowning-serial-2021.html

ОПИС

4-річний Том зник, коли вся родина була на пікніку біля озера. Тіла так і не знайшли, тому Джоді досі не готова остаточно визнати, що її дитина мертва, хоча пройшло вже майже 10 років. І ось одного дня вона випадково бачить на вулиці підлітка, що неймовірно схожий на її синочка, якби він виріс. Навіть шрам на обличчі в тому самому місці! То, може, це він? Адже тоді на озері бачили молоду пару, яку поліція потім так і не знайшла. Може, це вони вкрали хлопчика? Хоча ніхто з рідних не підтримує божевільну ідею Джоді, жінка починає стежити за хлопцем. І з кожним днем її впевненість в тому, що Деніел – це її Том, тільки зростає…

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Англійською «drowning» також означає занурення і заглушення. І це доволі точне визначення того, що відбувається з героями. У «Той, що потонув» Джоді пірнає у свою ідею довести, що Деніел – це Том, і глушить всі голоси сумніву щодо цього. Марк настільки занурився в минуле, що не відчуває, як це впливає на нього та Деніела. Сам хлопчик тоне в самотності, до того ж батько категорично не дозволяє йому розпитувати про матір. Інші мають кожен своє життя, в якому намагаються триматися на плаву.

Детективна лінія доволі якісна. Спочатку глядач на боці рідних Джозі і скептично ставиться до її заяв. Але з розвитком подій ми потроху, як і вона, занурюємося у справу і відчайдушно бажаємо, аби бажання жінки справдилося. Сюжетний твіст наприкінці доволі несподіваний. І тоді приходить чітке розумінням, як з вашими почуттями гралися.

Мінусом серіалу є історія, пов’язана з нелегалами. Складається враження, що її вписали в сюжет, аби додати гостру соціальну проблему і ввести в проєкт темношкірих героїв. Адже тепер кінотелеіндустрія має працювати, спираючись на квоти для небілих. Насправді початок цієї історії ще має свою логіку. Але розвиток настільки фантастичний, що викликає лише здивування. Втім, це не дуже заважає розвитку і сприйняттю основного сюжету.

Джилл Галфпенні ви могли бачити в епізодах кількох детективних серіалів, зокрема, це «Суто англійські вбивства» та «Злочин у раю». Те саме можна сказати про Дебору Фіндлі, яку можна побачити ще у «Війні Фойла». Руперт Пенрі-Джонс – зірка серіалів «Шовк» та «Жорстокі таємниці Лондона». Джонас Армстронг знімався в проєктах «Вулиця різника» та «Затока». Варто відмітити гру молодого Коді Молко. Невелика кількість героїв, зіграних гарними акторами, робить серіал «Той, що потонув» майже камерним і тому більш цікавим.

Той, що потонув
Той, що потонув

Той, що потонув
Той, що потонув
Той, що потонув

Той, що потонув
Той, що потонув

Трейлер: